سقوط مردی به شكاف بین دو ساختمان

سقوط مردی به شكاف بین دو ساختمان به گزارش ایمن رها سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط مرد میانسالی به شكاف و درز انقطاع میان دو ساختمان مسكونی اطلاع داد.


سید جلال ملكی در گفت و گو با ایسنا درباره جزئیات این حادثه اظهار داشت: ساعت ۱۲: ۴۰ دقیقه امروز یك مورد حادثه گرفتار شدن فردی در درز انقطاع بین دو ساختمان مسكونی به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد كه بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه واقع در ستارخان اعزام شدند.
وی افزود: محل حادثه دو باب ساختمان مسكونی در مجاورت یكدیگر بود كه یك مرد جوان حدودا ۴۵ ساله به علل نامشخصی به داخل درز انقطاع بین دو ساختمان سقوط كرده بود. این ساختمان دوطبقه بود كه دوطبقه منفی هم داشت و این مرد میانسال از پشت بام به فاصله ای میان طبقه منفی یك و منفی ۲ رسیده بود.
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با اشاره به اینكه آتش نشانان محل قرار گیری این فرد را مشخص كرده و با احتیاط بخشی از دیوار را شكافتند اظهار داشت: آتش نشانان این فرد را در شرایطی كه گرفتار مصدومیت شده بود و شرایط مناسبی نداشت به عوامل اورژانس تحویل دادند تا به مراكز درمانی منتقل شود.
ملكی اضافه كرد: در گذشته هم موارد اینچنینی را شاهد بودیم كه كودكان داخل درز انقطاع می افتادند، باید سفارش كنم كه شهروندان باید حتما ایمنی های لازم را در نظر بگیرند.
به قول وی این عملیات ساعت ۱۴: ۰۴ دقیقه به پایان رسیده است.
منبع:

1398/12/12
19:14:15
5.0 / 5
3467
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی