مقابله با ویروس كرونا در كلیه مقرهای پلیس پایتخت

مقابله با ویروس كرونا در كلیه مقرهای پلیس پایتخت به گزارش ایمن رها معاون هماهنگ كننده فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تاكید بر استمرار جلسات قرارگاه ستاد فرماندهی در مورد شیوع كرونا، از انجام فعالیتهایی به صورت روزانه برای مقابله با ویروس كرونا در كلیه مقرهای پلیس پایتخت اطلاع داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، مسعود مصدق در این زمینه اظهار نمود: جلسات قرارگاه ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ درباب مقابله با ویروس كرونا، به ریاست اینجانب بعنوان معاون هماهنگ كننده فاتب و همین طور كلیه مسئولین، معاونین و روسای پلیس های تخصصی به صورت روزانه و مستمر تشكیل می شود و نحوه مقابله و مبارزه با شیوع و گسترش ابعاد ویروس و همین طور اقداماتی كه پلیس می تواند در حوزه وظایف خود با استفاده از نیروهای متعهد و متخصص در كلیه مقر های پلیس پایتخت و سطح شهر انجام دهد مورد بررسی قرار می گیرد.

معاون هماهنگ كننده فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از توزیع 7000بسته بهداشتی شامل دستكش، ماسك و مواد ضد عفونی كننده و آماده سازی 8000 بسته دیگر برای توزیع در میان كاركنان كادر و وظیفه آگاهی داد و اظهار داشت: روزانه ۱۳۸ مقر انتظامی همچون كلانتری ها، ستاد ترخیص، ستادهای پلیس های تخصصی و... در پلیس پایتخت گند زدایی و ضد عفونی می شوند.

معاون هماهنگ كننده فرماندهی انتظامی تهران افزود: در امتداد جلوگیری از شیوع ویروس كویید ۱۹ همچون اقدامات همكاران ما در حوزه كلانتری و ستادها می توان به تب سنجی كاركنان و ارباب رجوع با دستگاه های تب سنج و همین طور برگزاری جلسات توجیهی و آموزشی برای كاركنان درباب راهكارها و نحوه پیش گیری از این بیماری و چگونگی به حداقل رساندن خطر مبتلاشدن به این ویروس اشاره كرد؛ برای اینكه نگهداری و حفاظت از كاركنان و نیروی انسانی كه به صورتی مهمترین سرمایه های ما هستند و همین طور ارباب رجوع، از اولویت های نیروی انتظامی به شمار می آید. در همین راستا طرح ضد عفونی مقرهای پلیس پایتخت به صورت روزانه با انجام عملیات تب سنجی ارباب رجوع ها و كاركنان انتظامی و همین طور ضد عفونی كردن مقرها و خودرو های انتظامی انجام می شود.
او در آخر با اشاره به اینكه دستور العمل های صادر شده از قرارگاه مبارزه با كرونا در ناجا بعد از بومی سازی به طور دقیق اجرا خواهد شد، اضافه كرد: به حول و قوه الهی تا ریشه كنی ویروس منحوس كرونا با تمام توان و قدرت در خدمت مردم عزیزمان خواهیم بود.
1398/12/25
23:00:46
5.0 / 5
3275
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پلیس , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی