سردار ذوالقدر خبر داد

سازنده كلیپ بارش بادمجان در پایتخت دستگیر شد

سازنده كلیپ بارش بادمجان در پایتخت دستگیر شد به گزارش ایمن رها رئیس پلیس امنیت اظهار داشت: روز گذشته ویدیویی تحت عنوان بارش بادمجان در پایتخت در شبكه های اجتماعی منتشر گردید كه پلیس امنیت سریعاً عوامل آنرا شناسایی و دستگیر كرد.به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، سردار علی ذوالقدر رئیس پلیس امنیت پایتخت بامداد امروز در گردهمایی (ویدئو كنفرانس) فرماندهی انتظامی تهران بزرگ تصریح كرد: روز گذشته ویدئویی تحت عنوان بارش بادمجان در پایتخت در شبكه های اجتماعی منتشر گردید كه پلیس امنیت سریعاً عوامل آنرا شناسایی و دستگیر كرد. این گروه ۵ نفره بوده كه به پلیس امنیت هدایت شدند.
رئیس پلیس امنیت پایتخت اظهار داشت: این افراد مدعی شدند كه در حال انجام یك كار تحقیقاتی در بخش جلوه های ویژه بودند كه یكی از این كلیپ ها به صورت اتفاقی در فضای مجازی پخش شده است.
وی اضافه كرد: این گروه تاكید داشتند به اطلاع مردم برسانند كه وابسته به هیچ گروه و جناح خاصی نیستند.
رئیس پلیس امنیت پایتخت اظهار داشت: قرارگاه اطلاعاتی كرونا تشكیل شده است و اصناف، مراكز درمانی، ترمینال ها و همه اماكن را تحت رصد قرار داده ایم. ذوالقدر اضافه كرد: احتمال اینكه تا نیمه های اردیبهشت درگیر این بیماری و مسائل و جرایم مربوط به آن باشیم، می رود. وی خاطرنشان كرد: طرح اقتدار به صورت مستمر اجرا می شود و از ۱۲ فروردین تا امروز ۲۵ نفر از اراذل تحت كنترل قرار گرفتند و همینطور ۲۲۰ نفر دستگیر شدند كه از این تعداد ۵۵ نفر اراذل سطح دار، ۲۵ نفر اوباش محله و مزاحمین نوامیس، ۱۰ نفر توزیع كننده مشروبات الكلی، ۳۱ نفر فروشندگان مواد مخدر و ۸۸ نفر احتكار كنندگان اقلام مربوط به مقابله با كرونا بودند.

1398/12/26
14:20:20
5.0 / 5
3314
تگهای خبر: امنیت , پلیس , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی