با همكاری نیروی دریایی سپاه؛

كشف بیشتر از 40 هزار لیتر سوخت در حوزه دریایی بوشهر

كشف بیشتر از 40 هزار لیتر سوخت در حوزه دریایی بوشهر به گزارش ایمن رها بوشهر فرمانده مرزبانی استان بوشهر از كشف بیشتر از ۴۰ هزار لیتر سوخت قاچاق با همكاری نیروی دریایی سپاه اطلاع داد.


سردار ولی الله رضایی نژاد در تشریح این خبر اظهار نمود: با عنایت به نتایج مخرب و تأثیرگذار پدیده قاچاق بر اقتصاد كشور، برخورد قاطع با سودجویان قاچاق سوخت در دستور كار مرزبانان استان بوشهر قرار گرفت.
وی ادامه داد: مرزبانان با همكاری نیروی دریایی سپاه، موفق شدند در چند مایلی بندر رستمی شهر دلوار یك فروند شناور یدك كش حامل مقدار زیادی سوخت قاچاق را توقیف كنند.
سردار رضایی نژاد با اشاره به دستگیری ۷ نفر سودجو، اضافه كرد: بر مبنای نظر شركت نفت مقدار ۴۱ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش ۲ میلیارد و ۵۴۲ میلیون ریال از شناور كشف و ضبط گردید.
وی با اشاره به اینكه تست كرونا از متهمین در حال قرنطینه شناور صورت گرفته است، اظهار داشت: یكی از بزرگترین وظایف مرزبانی برقراری نظم و امنیت در چارچوب سلامت مردم تحت شعار سلامت خانواده، امنیت جامعه است.
فرمانده مرزبانی استان بوشهر در انتها از تعامل و مشاركت مرزنشینان و ساحل نشینان در اجرای مأموریت دریابانی قدردانی نمود و اظهار نمود: دریابانی یك مسئولیت بسیار مهم در جامعه دارد كه امنیت و آرامش جامعه با تلاش این سخت كوشان محقق می شود.1399/01/05
13:18:21
5.0 / 5
3215
تگهای خبر: امنیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی