تداوم طرح مبارزه با احتكار محصولات بهداشتی

تداوم طرح مبارزه با احتكار محصولات بهداشتی به گزارش ایمن رها رئیس پلیس امنیت اقتصادی نیروی انتظامی با تاكید بر تداوم مأموریت پلیس در برخورد با محتكران اقلام بهداشتی از كشف بیشتر از سه هزار لیتر انواع مواد ضد عفونی كننده و بیشتر از ۴۸ هزار عدد محصولات بهداشتی در دو روز گذشته اطلاع داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار محمدرضا مقیمی با اشاره به طرح تشدید مبارزه با احتكار و قاچاق اقلام و محصولات بهداشتی در كشور اظهار داشت: این طرح از همان اولین روزهای انتشار كرونا در كشور اجرا شده و همچنان هم با قوت ادامه دارد.
وی با اشاره به اینكه ماموران پلیس امنیت اقتصادی در سرتاسر كشور از راه رصد اطلاعاتی خیلی از موارد سودجویی و احتكار را كشف كرده اند، اظهار داشت: همینطور طی این مدت از صدها انبار و محل نگهداری محصولات بهداشت بازدید شده است.
مقیمی با اشاره به كشفیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی در دو روز گذشته، گفـت: طی این مدت سه هزار و ۱۲ لیتر انواع مواد ضدعفونی كننده نظیر محلول و الكل و ۴۸ هزار و ۷۵۶ عدد انواع اقلام و محصولات بهداشت مانند ماسك، دستكش و... هم كشف و ضبط شده است. همینطور ۳۲ محتكر و سودجو هم دستگیر شده اند كه بعد از تشكیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرمشان روانه دادسرا شده اند.
منبع:

1399/01/18
23:09:07
5.0 / 5
3337
تگهای خبر: امنیت , بهداشت , پلیس , ماموریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی