تصادف مرگبار پژو با تیربرق در شهرك غرب بعلاوه عكس

تصادف مرگبار پژو با تیربرق در شهرك غرب بعلاوه عكس ایمن رها: تصادف شدید سواری پژوپارس با تیر چراغ برق سبب مرگ راننده این خودرو شد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، حوالی ساعت ۲۱: ۰۶ شب گذشته حادثه تصادف یك خودرو با تیر برق و محبوس شدن راننده اش به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد كه به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه ۲۵ و گروه نجات ۳ را به محل حادثه واقع در بلوار ایران زمین، تقاطع خوردین اعزام كرد.
با حضور عوامل آتش نشانی تهران در محل مشاهده شد كه یك دستگاه سواری پژو پرشیا در حال حركت در راه بوده كه ناگهان از مسیر خود منحرف شده و بعد از برخورد شدید با تیربرق متوقف شده، اما شدت حادثه به حدی بوده كه راننده داخل كابین محبوس شده بود.
در همین راستا نیز آتش نشانان همزمان با ایمن سازی خودرو و محل، برق خودرو را قطع كرده و با بهره گیری از تجهیزات مخصوص مبادرت به برش قطعات كابین خودرو كرده و راننده را از داخل آن خارج كردند كه با تحویل وی به عوامل اورژانس مشخص شد كه این فرد به سبب شدت جراحات وارده جان خودرا از دست داده است.
مركز اطلاع رسانی آتش نشانی تهران با تایید این خبر اعلام نمود كه آتش نشانان بعد از ایمن سازی محل و انتقال خودرو به حاشیه مسیر، محل را جهت بررسی علت حادثه به عوامل انتظامی تحویل داده و به ماموریت خود خاتمه دادند.
منبع:

1399/02/02
13:09:31
5.0 / 5
3020
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی