سردار هادیانفر خبر داد؛

آغاز به كار مراكز شماره گذاری و آموزشگاه های رانندگی از شنبه

آغاز به كار مراكز شماره گذاری و آموزشگاه های رانندگی از شنبه به گزارش ایمن رها رئیس پلیس راهور ناجا، اظهار داشت: مراكز شماره گذاری و آموزشگاه های رانندگی كه پروتكل های بهداشتی را رعایت نموده اند از روز شنبه آغاز به كار خواهند كرد.


به گزارش ایمن رها به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار كمال هادیانفر، تصریح كرد: با عنایت به پروتكل های بهداشتی ابلاغی و بازدیدهای مكرر تیم ها، هیئت ها و مسؤلان پلیس راهنمایی و رانندگی در تهران و تمامی استان ها از مراكز شماره گذاری و آموزشگاه های رانندگی و بازدید نهایی كه توسط تیم های نظارتی پلیس راهور انجام شده، كلیه‌ی مراكز شماره گذاری از روز شنبه (۹۹/۰۲/۶) آماده عرضه خدمت به هموطنان سراسر كشور خواهند بود.

وی ادامه داد: برای مدیریت و جلوگیری از تجمع مقرر گردید عرضه خدمت در مراكز شماره گذاری بر مبنای پلاك زوج و فرد باشد. به این شكل كه در ایام زوج فقط به خودرو های ورودی با پلاك زوج و در ایام فرد برای خودرو های ورودی با پلاك فرد خدمات عرضه خواهد شد.

سردار هادیانفر اضافه كرد: تمام تلاش خویش را نمودیم كه كلیه پروتكل های ابلاغی در جهت حفظ سلامت هموطنان در مراكز شماره گذاری و آموزشگاه های رانندگی رعایت شود.

وی اظهار داشت آموزشگاه های رانندگی هم مانند مراكز شماره گذاری عرضه خدمت خواهند نمود. لیكن برابر بازدیدهای صورت گرفته بعضی از آموزشگاه ها تابحال موفق به برقراری پروتكل های بهداشتی نگردیده اند و به آنها اجازه فعالیت داده نشد. بدیهی است به محض اینكه این قبیل آموزشگاه ها استانداردهای بهداشتی لازم را فراهم نمایند به آنها مجوز لازم داده خواهد شد. بنابراین از هموطنان می خواهیم ضمن همراهی با تمهیدات بهداشتی در مراكز با همراه داشتن ماسك و دستكش رجوع و در هنگام دریافت خدمات فاصله با دیگران را حفظ نمایند.

1399/02/04
19:45:27
5.0 / 5
2877
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی