دستگیری عامل كری خوانی در فضای مجازی

دستگیری عامل كری خوانی در فضای مجازی به گزارش ایمن رها رئیس مركز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری عامل كری خوانی و قدرتنمایی با سلاح گرم در فضای مجازی اطلاع داد و اظهار داشت: این فرد در مخفیگاهش دستگیر شد.


به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، سرهنگ سعید راستی تصریح کرد: در رصدهای فضای مجازی مشخص شد، فردی ساکن تهران با انتشار کلیپی در فضای مجازی اینستاگرام در صدد کری خوانی با تعدادی از سکنه شهر ورامین با سلاح شکاری و قدرت نمایی و ایجاد ناهنجاری در فضای است که بررسی مبحث در اختیار تیمی از ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی قرار گرفت. وی بیان داشت: تحقیقات پلیسی نشان از این داشت با انتشار این کلیپ بازتاب گسترده در فضای مجازی بوجود آمد به نحوی که تشویش اذهان عمومی را فراهم آورده است. این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم سابقه دار بوده و تا کنون ۵ فقره سابقه کیفری با عناوین مجرمانه سرقت و شرارت دارد، اظهار داشت: در بررسی های تکمیلی مشخص شد که متهم بعد از انتشار کلیپ مخفیگاهش را تغییر داده است. سرهنگ راستی خاطرنشان کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی مخفیگاه وی در یک باغ رستوران در حوالی جاده چالوس شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد.
رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی اضافه کرد: با دستگیری متهم در مخفیگاه وی تعدادی سلاح سرد و گرم کشف و متهم در همان تحقیقات اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کرد. این مقام انتظامی افزود: متهم بعد از انتقال به پلیس امنیت انگیزه خویش را انتقام جویی از جمعی افراد شهر ورامین در فضای مجازی اعلام نمود. به قول رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، متهم با دستور قضائی برای کشف زوایای پنهان پرونده در اختیار پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار دارد.

1399/03/06
14:14:01
5.0 / 5
2540
تگهای خبر: امنیت , پلیس , سرقت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی