توجه ویژه پلیس به دغدغه های مردم و ارتقاء كشفیات سرقت

توجه ویژه پلیس به دغدغه های مردم و ارتقاء كشفیات سرقت به گزارش ایمن رها جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اینكه یكی از اهداف قرارگاه مبارزه با سرقت مبحث مطالبه گری و مسئول سازی سازمان هاست، اظهار داشت: ارتقاء كشف انواع سرقت در اولویت سالجاری نیروی انتظامی قرار دارد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار "قاسم رضایی" در یکصد و شصت و نهمین جلسه قرارگاه مرکزی مبارزه با سرقت بعد از عرضه گزارش عملکرد توسط رئیس پلیس آگاهی ناجا، اظهار نمود: مبارزه با سرقت یکی از اولویتهای مهم نیروی انتظامی امسال بوده و فرماندهان انتظامی استانها می بایست با در نظر گرفتن این اولویت، نسبت به ارتقاء کشف سرقت اقدام نمایند.
وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی پارسال به اهداف از پیش تعیین شده قرارگاه مبارزه با سرقت دست یافته، اضافه کرد: امسال هم هدف گذاری و برنامه هایی همچون بالا بردن هزینه جرم، توجه به دستگیری محکومان متواری و تحت تعقیب در دستور کار قرار گرفته است.
جانشین فرمانده ناجا با اشاره به این که یکی دیگر از اهداف قرارگاه مبارزه با سرقت، مبحث مسئول سازی است، خاطرنشان کرد: وقتی سرقتی اتفاق میافتد باید مشخص شود که دیگر سازمانها چه نقشی در وقوع سرقت داشته و کدام بخش مربوط به ناجاست.
وی افزود: طی هماهنگی به عمل آمده با وزارت کشور، مقرر شده استانداران سراسر کشور در جلسات قرارگاه مبارزه با سرقت شرکت و فرماندهان انتظامی استان ها، پیشرفت حاصله را گزارش کنند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار رضایی در ادامه سخنان خود به موضوعاتی همچون هم افزایی پلیس های تخصصی، فعال سازی قرارگاههای مبارزه با سرقت در استانها، رسیدگی به پروندههای معوقه، همکاری با بسیج، مهارت محوری و همینطور هدف گذاری در ماموریتها پرداخت و تصریح کرد: مبارزه با سرقت مطالبه جدی مردم از حاکمیت است و نیروی انتظامی از تمامی ابزارهای موجود در جهت مطالبه گری از دستگاههای ذی ربط در جهت کاهش وقوع و ارتقاء کشف بهره گیری خواهد نمود.
گفتنی است، در این نشست روسای پلیس های تخصصی و رده های ذی ربط حضور داشتند.1399/03/21
11:30:37
5.0 / 5
2953
تگهای خبر: پلیس , تخصص , سرقت , ماموریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی