تعامل مرزنشینان و مرزبانان امنیت پایدار را در مرزها ایجاده كرده است

تعامل مرزنشینان و مرزبانان امنیت پایدار را در مرزها ایجاده كرده است به گزارش ایمن رها فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به اینكه پاسداری و حراست از مرزها افتخار مرزبانان است، اظهار داشت: تعامل نهادهای دولتی و همكاری مطلوب مرزنشینان با مرزبانان باعث ایجاد امنیت پایدار در مرزهای استان اردبیل شده كه جای تقدیر و تشكر دارد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا و بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، سردار احمد علی گودرزی در حاشیه بازدید از یگان های مرزی استان اردبیل در جمع خبرنگاران تصریح کرد: تعامل نهادهای دولتی و همکاری مطلوب مرزنشینان با مرزبانان باعث ایجاد امنیت پایدار در مرزهای استان شده که جای تقدیر و تشکر دارد.
وی با اشاره به ۷۵۹ کیلومتر مرز مشترک جمهوری اسلامی ایران با جمهوری آذربایجان اضافه کرد: با عنایت به پروتکل های مرزی بین دو کشور و روابط حسنه کشور ایران و آذربایجان، امنیت مطلوبی در مرزها برقرار است و این امر حاصل تعامل و ارتباط مرزبانان دو کشور است.
فرمانده مرزبانی ناجا خاطرنشان کرد: در جهت کنترل و پایش مرزها اقدامات قابل قبولی صورت گرفته و مرزبانی هم با تمامی امکانات و تجهیزات اپتیکی و الکترونیکی و به روز در پاسداری و حراست از سرحدات کشور، شبانه روزی انجام وظیفه می کند.
وی انسداد نوار مرز را از اولویت های مرزبانی ناجا دانست و اضافه کرد: مرزبانان در شرایط سخت آب و هوایی در مرزها با عشق و علاقه و با روحیه جهادی خدمت می کنند و مسئولیت حراست و برقراری امنیت مرزها را به عهده دارند که این افتخار بزرگی برای مرزبانان نیروی انتظامی است.
سردار گودرزی به نقش مرزبانان در مقابله با قاچاق در مرزها اشاره نمود و اضافه کرد: در جهت تحقق شعار سال، (جهش تولید) مرزبانان نیروی انتظامی با هرگونه قاچاق در مرزهای خشکی و دریایی مبارزه می کنند و درصدد هستیم که تجهیزات یگان های مرزی و دریایی را هم تقویت نماییم.
گفتنی است، فرمانده مرزبانی ناجا در حاشیه بازدید یگان های مرزی استان اردبیل از یادمان شهدای مرزی در نوار مرزی نمین رونمایی نمود.
منبع:

1399/04/05
22:54:41
5.0 / 5
2348
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی