تاكید جانشین فرمانده ناجا بر اجرای شیوه نامه ویروس كرونا در مأموریت ها

تاكید جانشین فرمانده ناجا بر اجرای شیوه نامه ویروس كرونا در مأموریت ها به گزارش ایمن رها جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اینكه تربیت و آموزش دائما به بروز رسانی نیاز دارد، اظهار داشت: این مورد مانند نمازهای یومیه است و بایستی به صورت مستمر انجام تا جایی كه به یك فرهنگ تبدیل گردد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار قاسم رضایی در جلسه قرارگاه جهادی تربیت و آموزش ناجا که با حضور معاونان رده های تخصصی نیروی انتظامی در ستاد ناجا برگزار شد، اظهارکرد: آموزش مبحث بسیار مهمی است که در هر سازمانی باید به آن توجه ویژه ای شود تا کارها به صورت تخصصی و حرفه ای صورت گیرد.
وی با اشاره به اینکه قرارگاه یعنی اقدام قابل توجه، خاطرنشان کرد: این نشست هم بر این اساس دنبال می شود قرارگاه را به صورت روزمره نمی بینیم و بایستی دغدغه ها را به دبیرخانه فرستاده و در آنجا پالایش شده و اگر احتیاج به تصمیم گیری باشد در این نشست ها تعیین شود.
جانشین فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه خروجی دوره آموزش در بدو خدمت در سه موضوع؛ اعتقادی، بصیرت و مهارت افراد آموزش دیده در نظر گرفته می شود، اظهار داشت: آموزش و تربیت باید به روز باشد و هر حوزه و هر جغرافیا تخصص خودش را می طلبد. جایگاه تربیت و آموزش در اصل مکمل کمیسیون عملیات است و بایستی استمرار داشته و هدف گذاری شده باشد.
رضایی با تاکید بر اینکه به هیچ وجه نباید به تربیت و آموزش از دیدگاه هزینه نگاه کرد، اظهار داشت: بایستی تربیت و آموزش را در چارچوب سرمایه نگاه نماییم.
جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اینکه به هیچ وجه اعتبارات آموزش های مهارتی نباید تعدیل شود، اضافه کرد: بحث پیوست شیوه نامه ویروس کرونا برای تمام مأموریت ها باید اجرا شود.
وی از اقدامات انجام شده در حوزه قرارگاه جهادی تربیت و آموزش ناجا که تابحال انجام شده تشکر کرد و اظهار داشت: این اقدامات خیلی هم موثر بوده تا جایی که امروز به این مرحله از اجرا رسیده ایم و قدردان زحمات دوستان هستیم.
بر مبنای اعلام سایت پلیس، رضایی با اشاره به اینکه تربیت و آموزش بایستی دائما به روز رسانی شود، اظهار داشت: مبحث تربیت و آموزش ناجا مانند نمازهای یومیه است و بایستی به صورت مستمر انجام تا جایی که به یک فرهنگ تبدیل گردد.
وی با تاکید بر اینکه این نشست ها ضروریست و برنامه ریزی ها باید به هدفمندی برای اجرا و نظارت برسد، اظهار داشت: آموزش، موضوعی بسیار مهم و حائز اهمیت به حساب می آید که در هر سازمانی بایستی به آن توجه ویژه ای شود تا کارها در چارچوب تخصصی و حرفه ای با مهارت انجام گیرد.
منبع:

1399/04/17
23:24:03
5.0 / 5
2396
تگهای خبر: آموزش , پلیس , تخصص , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی