راه اندازی كارگروه های تخصصی هوشمندسازی در پلیس پیشگیری

راه اندازی كارگروه های تخصصی هوشمندسازی در پلیس پیشگیری ایمن رها: رئیس پلیس پیشگیری ناجا با تاكید بر ضرورت بهره گیری از تكنولوژی های جدید برای توسعه خدمات رسانی مطلوب به مردم از راه اندازی دبیرخانه دائمی و كارگروه های تخصصی هوشمند سازی در پلیس پیشگیری آگاهی داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار مهدی معصوم بیگی در حاشیه جلسه هم اندیشی با موضوع هوشمندسازی ماموریت های پلیس پیشگیری اظهار نمود: مردمی بودن پلیس و تغییرات و پیچیدگی های زندگی اجتماعی که به دنبال خود افزایش حجم ماموریتهای پلیس در حوزه کلانتریها و پاسگاهها را به دنبال دارد، هوشمندسازی در پلیس را به امری ضروری تبدیل نموده است.
این مقام ارشد انتظامی هوشمندسازی و به روز بودن را از مولفههای محوری هویت پلیس کارآمد در جامعه دانست و اشاره کرد: امروز میدان خلاقیت ها و ایده های نو و هوشمندانه است و سازمانی در این برهه تاریخی قدرتمند و قوام خواهد داشت که هوشمندانه از دانش روز بهره گیری و اثربخشی و کارآیی سازمانی را ارتقاء دهد.
وی با اعلان اینکه هم اکنون هوشمندسازی لزوم سازمانی و راهبرد ناجاست افزود: با راهاندازی دبیرخانه دائمی و کارگروههای تخصصی هوشمندسازی در پلیس پیشگیری شاهد تحولی نو در عرصه خدمات رسانی به مردم، ارتقاء عملکرد و مقابله با جرایم به شکل هوشمندانه خواهیم بود.
معصوم بیگی با اعلان اینکه روزانه هزاران ماموریت مختلف و انواع گوناگون خدمات انتظامی و اجتماعی توسط کلانتری ها و پاسگاه های سراسر کشور به اقشار مختلف ارائه میشود، اظهار داشت: نیازمندی روزانه مردم به خدمات کلانتری بر لزوم هوشمندسازی این خدمات افزوده است، پس پلیس پیشگیری با اتخاذ این رویکرد در صدد است با راه اندازی و معرفی کلانتری دیجیتال سرعت و کیفیت پاسخگویی به مطالبات مردم را افزایش دهد.
وی با بیان اینکه الزامات کلانتری دیجیتال و قسمتی از زیرساختهای فنی مربوط به کلانتری هوشمند توسط کارشناسان فاوا به خوبی تبیین شده است، اشاره کرد: پلیس پیشگیری با درک درست از وضعیت فعلی، تلاش گستردهای را برای رسیدن به پلیس هوشمند آغاز نموده است که با راه اندازی دبیرخانه دائمی این بخش از اقدامات هوشمندسازی به سرعت به مرحله عملیاتی خواهد رسید.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار معصوم بیگی هوشمند سازی پلیس را مرحله گذر از پلیس سنتی به پلیس مدرن تعبیر کرد و از همه شرکتهای دانش بنیان و مراکز علمی و دانشگاهی خواست تا به سهم خود ایفاگر نقش تحول در نیروی انتظامی باشند.1399/04/27
11:43:06
5.0 / 5
2591
تگهای خبر: پلیس , تاریخی , تخصص , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی