پلیس دشمن كسانی است كه بخواهند آرامش و امنیت مردم را خدشه دار كنند

پلیس دشمن كسانی است كه بخواهند آرامش و امنیت مردم را خدشه دار كنند فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به مشكلات و حوادث مختلفی كه آمریكا با آن روبرو شده است، اظهار داشت: قرائن و شواهد نشان دهنده این است كه دوران افول و اضمحلال آمریكای جهان خوار فرا رسیده است.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی در گردهمایی گردان اطلاعاتی عملیاتی قدس پلیس امنیت عمومی پایتخت با تاکید بر اینکه کار اطلاعات، کاری حساس، مهم و تعیین کننده است، اظهار داشت: اگر مجموعه اطلاعاتی به درستی و با برآورد صحیح اطلاعاتی وظایف خودرا انجام دهد، با دقت و سرعت بالاتری می توان به رتق و فتق امور جاری پرداخت.

وی با اشاره به اینکه بر آورد دقیق اطلاعاتی می تواند مانع از غافلگیری شود، اظهار داشت: بدون شک بر آورد دقیق اطلاعاتی می تواند ما را در انجام هر چه بهتر مسائل پیش روی یاری نماید و مانع از غافلگیری شود.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به جنگ تمام عیار اقتصادی دشمنان مقابل انقلاب و ملت آزاده ایران اسلامی، اظهارکرد: امروز دشمنان ما همه تلاش خودرا به کار بسته اند تا انقلاب اسلامی را از مسیر اصلی خود منحرف سازند و بین مردم و انقلاب فاصله ایجاد کنند و در این راه همه تلاش خودرا بکار گرفته اند.
رحیمی با تاکید بر اینکه دوره افول آمریکا فرا رسیده است، اضافه کرد: قرائن و شواهد نشان دهنده این است که دوران افول و اضمحلال آمریکای جهان خوار فرا رسیده است. بطوریکه با مشکلات و حوادث مختلف روبه رو شده است.

وی با اعلان اینکه نیروهای مسلح همیشه باید در اوج آمادگی باشند، اظهار داشت: امروز نیروی انتظامی در اوج آمادگی و اقتدار قرار دارد و با اقتدار از امنیت و آرامش مردم محافظت می کند و اجازه نخواهد داد خدشه ای به این مهم وارد شود.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ اضافه کرد: نیروی انتظامی یار و یاور مردم و دشمن کسانی است که بخواهد آرامش و امنیت مردم را خدشه دار کنند.

وی با اشاره به اینکه ما میراث دار شهیدان گرانقدرمان هستیم، اظهار داشت: راه و هدف شهیدان عزیزمان همچون سردار سلیمانی ها و همت ها و... را ادامه خواهیم داد.
رحیمی همین طور با تحلیل مسائل روز کشور، اظهار داشت: یک عنصر اطلاعاتی می بایست از اندیشه، نگاه و تحلیل نافذی برخوردار باشد و نگاه عمیق به مسائل اجتماعی داشته و همیشه آگاه به مسائل و حوادث روز باشد.1399/04/30
15:32:47
5.0 / 5
2386
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی