اگر كارت سوخت مفقود شد به كجا رجوع كنیم؟

اگر كارت سوخت مفقود شد به كجا رجوع كنیم؟ به گزارش ایمن رها مقام مسئول در شركت پخش فرآورده های نفتی اظهار داشت: اگر كارت سوخت خودروی شخصی مفقود شود، مالك آن می تواند با رفتن به دفتر پلیس +۱۰ درخواست خویش را برای صدور المثنی كارت سوخت بدهد.به گزارش ایمن رها به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، مسعود رضایی درباره وضع کارت های هوشمند سوخت خودرو های عمومی و شخصی اظهار داشت: الان کارت سوخت ناوگان عمومی مانند وانت بارها و تاکسی ها حداکثر یک ماهه صادر می شود و به دست مالکان خودرو می رسد.
وی اضافه کرد: در ابتدا صدور کارت هوشمند سوخت تنها ۴۰ روز طول می کشید، اما حالا این فرایند طولانی تر شده و تلاش ما این است که در سریع ترین زمان، این نیاز را پاسخ دهیم.
مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی افزود: تا به امروز ۷۰۰ هزار کارت سوخت برای خودورهای شخصی صادر شده و در باجه های پستی باقی مانده که این مورد هم به علت شرایط انتشار کرونا در کشور به وجود آمده است.
رضایی اظهار داشت: با عنایت به شرایط ویژه پیش آمده، سقف ذخیره کارت های هوشمند سوخت از ۶ ماه به ۹ ماه افزایش یافت و مالکان خودرو، از بابت حذف شدن ذخیره ۹ ماهه خود نگرانی نداشته باشند.
وی اضافه کرد: تنها ما در حوزه بنزین کارت سوخت نداریم، بلکه برای خودرو های گازوئیل سوز هم کارت سوخت صادر می نماییم که کارت سوخت در حوزه گازوئیل با عنایت به اهمیت آن ۲۰ روزه صادر می شود.
هیچ خودرویی در کشور وجود ندارد که کارت سوخت نداشته باشد
مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با اشاره به اینکه برای دو برابر خودرو های موجود کارت سوخت صادر گردیده است، اضافه کرد: افرادی که کارت سوخت ندارند، می توانند با رفتن به دفاتر پلیس +۱۰ تقاضای خویش را ثبت کنند و از راه سایت WWW.EPOLICE.IR از نحوه صدور کارت سوخت خود آگاه شوند.
رضایی با اشاره به اینکه آمار دقیقی از خودروهایی که تابحال کارت سوخت خویش را دریافت نکرده اند، وجود ندارد، اظهار داشت: به نظر می آید که تعداد این خودرو ها کمتر از ۱۰ درصد باشد، اما هر چه تقاضا وجود داشته باشد، پاسخ خواهیم داد.
وی با تاکید بر اینکه مشکلی برای صدور کارت هوشمند سوخت وجود ندارد، خاطرنشان کرد: به همه تقاضاها جواب خواهیم داد و مالکان خودرو ها می توانند تقاضای صدور کارت سوخت خویش را ثبت کنند.
مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت پخش اظهار داشت: تا به امروز هیچ خودرویی در کشور وجود ندارد که کارت سوخت نداشته باشد، اگر کارت سوخت خودرو شخصی مفقود شود، مالک آن می تواند با رفتن به دفتر پلیس +۱۰ درخواست خویش را برای صدور المثنی کارت سوخت بدهد.
مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران درباره نحوه پیگیری کارت هوشند سوخت خاطرنشان کرد: متقاضیان کارت های هوشمند سوخت ابتدا باید وارد سایت WWW.EPOLICE.IR شوند و روی گزینه کارت سوخت کلیک کنند، سپس در قسمت پیگیری صدور کارت سوخت، نوع و شماره پلاک خودرو را وارد و روی گزینه پیگیری کارت سوخت کلیک کنند.


منبع:

1399/05/09
12:03:21
5.0 / 5
2382
تگهای خبر: پلیس , خودرو , سایت , كارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی