جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا عنوان كرد

نیروی ویژه پلیس آماده اجرایی مأموریت های چندگانه

نیروی ویژه پلیس آماده اجرایی مأموریت های چندگانه به گزارش ایمن رها جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا اظهار داشت: یگان ویژه با توان و پتانسیل بالای خود و موفقیت در تمامی مأموریت ها، نمایانگر اقتدار نیروی انتظامی و همچون خاری در چشم دشمنان است.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار علی عظیمی در جمع فرماندهان و کارکنان یگان ویژه استان چهارمحال و بختیاری اظهار نمود: با عنایت به تحرکات معاندان و دشمنان نظام، هوشیاری هرچه بیشتر واحدهای نظامی و انتظامی امری ضروری است؛ بحمدالله این توانمندی و آمادگی در نیروی انتظامی به خصوص پلیس ویژه رضایت بخش است.
وی با اشاره به مأموریت های مهم یگان ویژه عنوان کرد: نیروی ویژه پلیس همیشه و در همه حال باید آمادگی اجرای مأموریت های چند گانه در هر نقطه از کشور را داشته باشد، نیروی انتظامی با داشتن کارکنانی ولایت مدار و جان برکف هر لحظه آماده انجام مأموریت های خطیر است، نیروهای همیشه در صحنه یگان ویژه هم درکنار دیگر نیروها آماده انجام هر نوع مأموریتی هستند.
جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا با اشاره به اهمیت توان رزم و آمادگی عملیاتی در یگان های ویژه و نقش کلیدی فرماندهان و مدیران این نیرو اظهار نمود: خوشبختانه امروز عملکرد یگان ویژه در سطح نیروهای مسلح مطلوب ارزیابی شده است، نمونه بارز این عملکرد و آمادگی را در اتفاقات و ناآرامی های گذشته به وضوح شاهد بوده ایم که این نشان از آمادگی بالای عملیاتی نیروهای ویژه پلیس دارد.
سردار عظیمی در بخش دیگری از سخنان خود، امنیت را یک فرایند همگانی دانست و خاطرنشان کرد: در شرایطی که کشور ما بیشتر از هر زمان دیگری به تأمین امنیت نیاز دارد همه باید نقش خویش را به صورت دقیق و با کیفیت اجرا کنند تا شاهد امنیتی پایدار در سطح جامعه باشیم.
طبق گزارش سایت پلیس، این مقام ارشد انتظامی در خاتمه ضمن قدردانی از تلاش همه کارکنان یگان ویژه، خاطرنشان کرد: امیدواریم همچون گذشته، یگان ویژه با توان و پتانسیل بالای خود و موفقیت در تمامی مأموریت های محوله، نمایانگر اقتدار نیروی انتظامی و به رخ کشاندن قدرت جمهوری اسلامی ایران و همچون خاری در چشم دشمنان باشد.

منبع:

1399/05/13
12:08:45
5.0 / 5
2452
تگهای خبر: امنیت , پلیس , سایت , سیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی