تشدید برخورد با تخلف نشستن مسافران در قسمت بار

تشدید برخورد با تخلف نشستن مسافران در قسمت بار ایمن رها: معاون ترافیكی پلیس راهور فاتب از اجرای طرح تشدید برخورد با نشستن مسافران در قسمت بار وسایل نقلیه آگاهی داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سرهنگ جهانشاه بهرام آبادی در این زمینه اضافه کرد: طرح تشدید برخورد پلیس راهور فاتب با تخلف قرار گرفتن مسافران در قسمت بار وسایل نقلیه در حال اجراست و به محض رؤیت این تخلف، طبق قانون وسیله نقلیه مورد اعمال قانون قرار خواهد گرفت.
وی اظهار داشت: همچون مواردی که بسیار خطرناکست و می تواند در صورت بروز تصادف و یا حادثه به کسانی که در قسمت بار قرار گرفته و یا نشسته اند لطمه جدی برساند و گرفتار مصدومیت کند، همین مورد است و پلیس به محض رؤیت این تخلف به خاطر حفظ جان شهروندان وسیله نقلیه مذکور را متوقف و اعمال قانون می کند.
معاون ترافیکی پلیس راهور فاتب با اشاره به تصادف جرحی روز دوشنبه که به دنبال آن یک دستگاه کامیون و خاور با یکدیگر برخورد کرده و 5 کارگری که در قسمت بار کامیونت حمل اسباب و اثاثیه منزل قرار داشتند، مجروح شدند اظهار داشت: رانندگان این گونه وسایل حمل و نقل و جابه جایی بار نسبت به حفظ جان دیگر افراد در وسیله نقلیه مسئولیت دارند و نباید بیش از ظرفیت اعلامی خودرو فرد و یا افرادی را سوار کنند چه برسد به آنکه این افراد اضافی که در خودرو قرار دارند بر روی بار و یا قسمت بار هم قرار داشته باشند.
وی افزود: اینگونه رفتارها علاوه بر خطرات ناشی از حوادث، موجب بروز خسارات جبران ناپذیری برای خانواده این افراد و شخص راننده می شود.
طبق گزارش سایت پلیس، سرهنگ بهرام آبادی از رانندگان حمل بار خواست به هیچ عنوان اجازه ندهند که شخص و یا افرادی در قسمت بار حضور داشته باشند؛ چونکه در صورت بروز سانحه نخستین لطمه به این افراد و به راننده خواهد رسید و پلیس راهور هم به همین دلیل از تردد اینگونه وسایل نقلیه جلوگیری خواهدنمود.
منبع:

1399/05/23
12:01:38
5.0 / 5
1731
تگهای خبر: پلیس , ترافیك , تصادف , حادثه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی