دستگیری سرایدار خائن در لواسان

دستگیری سرایدار خائن در لواسان ماموران كلانتری لواسانات از دستگیری سرایداری كه مبادرت به سرقت 10 میلیارد طلا از صاحبكارش كرده و آنرا در باغچه پنهان كرده بود، اطلاع داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، مدتی قبل و به دنبال طرح شکایت یکی از اهالی منطقه لواسان در مورد سرقت بیشتر از 10 میلیارد ریال طلا و جواهرات از محل سکونتش، پرونده ای با مبحث سرقت منزل تشکیل و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران کلانتری 166 لواسانات قرار گرفت. در اولین گام هم ماموران به محل سرقت رجوع کردند که در جریان بررسی محل سرقت، مأموران اطمینان پیدا کردند سرقت به شیوه داخلی بوده و سارق یا سارقان اطلاعات دقیقی از میزان و محل دقیق طلاجات داشته اند، چون که هیچ نشانه ای از تخریب یا جستجو در محل به دست نیامد.
در همین راستا هم با عنایت به شواهد و قرائن بدست آمده، تحقیقات از افراد در رابطه با مالباخته در دستور کار مأموران قرار گرفت و در جریان آن ماموران متوجه شدند از حدود 10 روز پیش از وقوع سرقت، جوانی حدودا 30 ساله بعنوان سرایدار در منزل مالباخته استخدام شده و بنابراین هم به سادگی در آنجا تردد داشته است. در همین راستا هم این جوان را که در تحقیقات اولیه خویش را بی گناه معرفی کرده بود، به شکل نامحسوس تحت نظر قرار دادند.
در جریان همین رصد نامحسوس هم ماموران متوجه رفت و آمدهای مشکوک یکی از دوستان نزدیک این جوان شده و او را هم تحت نظر قرار دادند تا اینکه ماموران متوجه شدند این فرد برای فروش یک قطعه طلا به یک طلافروشی در منطقه لواسانات رفته است. بلافاصله ماموران کلانتری در محل حاضر شده و این فرد را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. همزمان از مالباخته هم برای حضور در کلانتری دعوت شد و طلای مذکور از جانب مالباخته مورد شناسایی قرار گرفت.
با کسب این شواهد، متهم دستگیر شده هم زبان به اعتراف باز کرد و اظهار داشت: قطعه طلا از جانب سرایدار در اختیار من قرار گرفت تا آنرا بفروشم. در همین راستا نیزجوان سرایدار هم دستگیر شد و تحت بازجویی قرار گرفت که او هم به جرم خود اعتراف کرد و اظهار داشت: جعبه جواهرات مالباخته را بعد از سرقت در باغچه خانه دفن کرده تا در فرصتی مناسب مبادرت به فروش قطعات آن کند.
مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام نمود: طلاجات مکشوفه طی هماهنگی با مرجع قضائی به مالباخته پس داده شد و دو متهم دستگیر شده هم بعد از تکمیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.
منبع:

1399/05/29
22:35:45
5.0 / 5
1948
تگهای خبر: پلیس , سرقت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی