جزئیات شهادت مامور پلیس در تعقیب و گریز با یك مجرم

جزئیات شهادت مامور پلیس در تعقیب و گریز با یك مجرم به دنبال شهادت یكی از ماموران پلیس در عملیات تعقیب و گریز با مجرمان، فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگاه قضایی خواست تا هرچه زودتر به این پرونده رسیدگی كند.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی در مراسم خاکسپاری پیکر شهید مدافع امنیت حامد ضابط که بامداد امروز در ستاد فاتب برگزار گردید اظهار داشت: این شهید عزیز ما پنج شنبه شب گذشته، ایثارگرانه و مخلصانه و در راه دفاع از نظم و امنیت جامعه به شهادت رسید.
وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی همواره برای برقراری نظم و امنیت جامعه تلاش می کند، اظهار داشت: برهم زدن امنیت یکی از برنامه های اصلی دشمن در کشور ماست. دشمن خویش را داعیه دار مردم و اقشار مستضعف می داند اما به دنبال ایجاد اختلال در نظم از نقطه صفر مرزی تا پایتخت است. دشمنان ما نمی دانند که ما با تمام توان و با تمام وجود از نقاط صفر مرزی تا قلب شهرها را حفاظت می نماییم و پای تأمین امنیت مردم ایستاده ایم.
رحیمی شهید «حامد ضابط» را ماموری وظیفه شناس و فداکار توصیف کرد و اظهار داشت: شهید ضابط، حدود یک هفته پیش باید به شهادت می رسید، او سارقی که یک کودک را به گروگان گرفته بود، دستگیر کرد و جان خویش را برای حفظ جان آن کودک به خطر انداخت. پنجشنبه شب هم او برای دستگیری یک قاچاقچی و مجرم وارد عمل شده بوده که این قاچاقچی که بالغ بر پنج بار به زندان رفته و تحت تعقیب هم بود، زمانی که عرصه را برخود تنگ دید با سرعت تمام در یک مسیر، دنده عقب آمده و همکاران من را زیر گرفت که متاسفانه منجر به شهادت «حامد ضابط» و مصدومیت یک مامور دیگر شد.
وی با اشاره به اینکه به نظر می آید این افراد جری و وقیح شده اند، اظهار نمود: از دستگاه قضایی می خواهیم که قاطع تر با این افراد برخورد کند. متاسفانه در مواردی هزینه جرم و جرایمی که مجرمان مرتکب می شود برابر نیست و مجرمین وقیح شده اند. این مجرم در حالیکه می توانست به سادگی فرار کند، با سرعت دنده عقب گرفت و مامور پلیس را به شهادت رساند. البته که ما از این موضوعات نمی ترسیم و هیچ گاه از مسیر تأمین امنیت مردم و خادمی ملت کوتاه نمی آییم.
رییس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه شهید ضابط کمتر از شش ماه بود که با مجموعه نیروی انتظامی همکاری داشت، اظهار داشت: اما همین شش ماه خدمت او سراسر جانفشانی و خدمت بود.
منبع:

1399/06/01
14:13:31
5.0 / 5
1897
تگهای خبر: امنیت , پلیس , حفاظ , مصدوم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی