نجات بیشتر از ۵۰ پناهجو در كانال مانش طی ۲ روز

نجات بیشتر از ۵۰ پناهجو در كانال مانش طی ۲ روز ایمن رها: بار دیگر گروهی از پناهجویانی كه قصد داشتند با عبور از كانال مانش به خاك انگلیس برسند، توسط مرزبانان فرانسوی نجات داده شدند.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، این پناهجویان در یک قایق بادی کوچک در فاصله یک و نیم کیلومتری ساحل شهر "کاله" شناسایی شده و توسط گارد مرزبانی نجات یافتند.
به نظر می آید قاچاقچیان تلاش داشتند این افراد را به کشتی باری اسکات برسانند که نیروهای پلیس آنها را ردیابی کردند.
این پناهجویان به مرکز نگهداری در بندر کاله منتقل شدند. این درحالی است که چهارشنبه گذشته هم بیشتر از ۵۰ پناهجو در کانال مانش و در نزدیکی تنگه کاله توسط گارد ساحلی شناسایی شدند.
به قول فرمانداری کاله، بیشتر از ۱۰۰ پناهجو با عنایت به آرام بودن دریا و آسمان صاف در روز چهارشنبه قصد عبور از کانال مانش را کردند که در بین آنها ۲۲ کودک هم بوده اند.
بنابر گزارش یورونیوز، این پناهجویان اغلب توسط باندهای خلافکار و قاچاقچیان به تعداد زیاد و در شرایطی پرمخاطره در قایق های کوچک در دریا جابه جا می شوند و در حالیکه خلافکاران را نجات دهندگان خود تصور می کنند اما نمی دانند که هیچگاه به مقصد رویایی خود نخواهند رسید و اغلبِ این مسافران حتی اگر از سفرهای دریایی خطرناک هم جان سالم به در ببرند بازهم ناچار می شوند در شرایط ناامن و دشوارِ اردوگاه ها و کمپ ها ادامه زندگی دهند.1399/06/14
17:21:04
5.0 / 5
1992
تگهای خبر: پلیس , خطرناك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی