امروز مرزهای ایران اسلامی امن تر از گذشته است

امروز مرزهای ایران اسلامی امن تر از گذشته است به گزارش ایمن رها جانشین فرمانده مرزبانی ناجا اظهار داشت: امروز مرزهای جمهوری اسلامی ایران از گذشته امن تر و كارهای اقتصادی در آنها در جریان است و این چیزی است كه دشمنان نمی پسندند.به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا سردار جلال ستاره در مراسم تکریم و معارفه فرمانده مرکز آموزش مرزبانی محمد رسول الله (ص) بیرجند با اعلان اینکه جمهوری اسلامی ایران بیشترین تهدیدات پیرامونی را دارد، اظهار داشت: کشور ایران از گذشته تابحال مورد آماج حملات دشمنان قرار گرفته اما توانسته است سرفرازانه پرچم اسلام را برافراشته نگه دارد.

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا افزود: در هشت سال دفاع مقدس، جمهوری اسلامی ایران با همت جوانان و استقامت ملتش پیروز شد، گروه های تکفیری در کشورهای شرقی برای برهم زدن نظم و امنیت و آرامش منطقه کوشش های فراوانی کردند اما با همت قوای مسلح و پشتوانه مردم منطقه خصوصاً مرزنشینان، دشمنان تا آن سوی مرزها عقب رانده شدند و در خارج از مرزها هم در امان نماندند.

وی در ادامه اظهارکرد: آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب کودک کش، تحریم های همه جانبه ای را مقابل ایران اسلامی تحمیل کردند اما امروزه متوجه شدیم که به لطف حضرت باری تعالی یکی بعد از دیگری در حال فروریختن است و این تحریم در حال تبدیل شدن به یک فرصت بسیار گرانقدر برای جمهوری اسلامی است. تحریم موجب شد رونق اقتصادی یکی بعد از دیگری ظهور کند.

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا بیان کرد: حرکت مذبوحانه و ناپخته دو کشور عربی در به رسمیت شناختن اسرائیل جنایتکار هیچ تاثیری در اراده ملت ها برای نابودی اسرائیل نخواهد داشت.

ستاره اضافه کرد: امروز مرزهای مقدس جمهوری اسلامی ایران بیش از گذشته امن تر است و کارهای اقتصادی در مرزهای شناخته شده بین المللی در جریان است و این آن چیزی است که دشمنان نمی پسندند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس جلال ستاره در ادامه این مراسم سرهنگ "محمدحسین سورگی" را بعنوان فرمانده مرکز آموزش مرزبانی محمد رسول الله (ص) معرفی و از زحمات و خدمات سرهنگ "احمد تفکری" در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

منبع:

1399/06/29
15:02:23
5.0 / 5
1752
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی