آتش سوزی در جنگل های لوهانسك اوكراین قربانی گرفت

آتش سوزی در جنگل های لوهانسك اوكراین قربانی گرفت به گزارش ایمن رها مقامات اورژانس اوكراین اعلام نمودند كه در پس آتش سوزی بزرگی كه جنگل های منطقه لوهانسك در شرق اوكراین را در برگرفته، دست كم ۹ نفر كشته و ۱۴ نفر دیگر زخمی و در بیمارستان بستری شده اند.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، تخلیه مناطق شروع شده است و شعله های آتش که باد شدید هم بر قدرت آنها افزوده ۳۱ شهرک را تهدید کرده و مساحتی حدود ۱۱ هزار هکتار را در برگرفته است.
مقامات وقوع در مجموع ۱۴۶ مورد آتش سوزی را تایید نموده اند که بنا بر آخرین خبرها خیلی از آنها خاموش شده اند. با این وجود گفته می شود که شعله های آتش به دست کم ۲۵۰ خانه صدمه رسانده است.
علت آغاز آتش سوزی ها هنوز روشن نیست اما مقامات اوکراین احتمال می دهند که این حادثه از چندین مورد تیراندازی در منطقه ای در نزدیکی محل آتش سوزی ها شروع شده باشد.
به گزارش یورونیوز، پیش از این در اوایل سالجاری میلادی (۲۰۲۰) هم یک نفر در اثر آتش سوزی مشابه جنگل ها در منطقه لوهانسک جان خویش را از دست داد و ۹ نفر دیگر در بیمارستان بستری شدند. در جریان این حادثه ۸۰ کلبه تفریحی و ۳۰ خانه در دو روستا تخریب شدند.
منبع:

1399/07/11
21:02:13
5.0 / 5
1560
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی