در مراسم افتتاح پروژه های پلیس پیشگیری تهران مطرح شد

راه اندازی پنج كلانتری و بازسازی ۸۰ درصد از اماكن فرسوده پلیس

راه اندازی پنج كلانتری و بازسازی ۸۰ درصد از اماكن فرسوده پلیس به گزارش ایمن رها رئیس نیروی انتظامی پایتخت اظهار داشت: یكی از موضوعاتی كه به صورت جد دنبال می نماییم و حتی در شرایط سخت اقتصادی باید به آن سرعت دهیم بحث بازسازی اماكن نیروی انتظامی است.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، در مراسم افتتاح پروژه های پلیس پیشگیری تهران که ظهر امروز برگزار شد، سردار حسین رحیمی اظهار نمود: حجم مراجعاتی که به پلیس هست کمتر جایی به این حجم رجوع دارد و اغلب رجوع کنندگان افرادی هستند که از راه مختلف نیازمند حمایت هستند. از کسانی که مورد سرقت قرار گرفتند و یا کسانی که مورد ظلم اراذل اوباش قرار گرفتند.
وی افزود: نیروی انتظامی مجموعه ای است که اگر زیرساختی دارد متعلق به مردم است، چون که درب واحدهای پلیس همواره باید به روی مردم باز باشد و بالاترین دغدغه تمام عناصر پلیس باید رسیدگی به مردم در یک فضای خوب باشد، بنابراین بهبود محیط های پلیسی را یکی از لایه های مدیریتی هر فرد می بینیم.
رئیس نیروی انتظامی پایتخت اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که به صورت جد دنبال می نماییم و حتی در شرایط سخت اقتصادی باید به آن سرعت دهیم بحث بازسازی اماکن نیروی انتظامی است. باوجود اینکه مصوبه در مورد ساخت کلانتری ها داریم، متاسفانه اقدامی انجام نشد و بیشتر از ۱۱ سال از این مصوبه می گذرد، پس ما خودمان تلاش می نماییم.
وی ادامه داد: بنابر فرمایشات مقام معظم رهبری تحت عنوان خیرین امنیت ساز، از مردم کمک خواستیم تا به پروژه های مهندسی در جهت تأمین نظم و امنیت کمک کنند.
وی اظهار داشت: زمانی همه چیز برای ما لذت بهش است که امنیت داشته باشیم چون که پایه و اساس است.
سردار رحیمی اظهار نمود: امیدواریم طی جلسه ای که خواهیم داشت هم بتوانیم به پرسنل وام دهیم. این ها خدماتی است که امید را در مجموعه می افزاید و پرسنلی که در سخت ترین شرایط در تهران خدمت می کنند بدانند فرماندهان آنها به فکرشان هستند.

وی اظهار داشت: امروز پروژه هایی که افتتاح می گردد برای خدمت به جامعه است. همینطور با رعایت حقوق شهروندی هم بازداشتگاه هایی در حال ساخت است.
به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا جلیل موقوفه ای -سرپرست پلیس پیشگیری پایتخت هم در این مراسم اظهار نمود: در مورد اقدامات پلیس پیشگیری باید اظهار داشت که در بحث سیستم ریاست هم ساخت و ساز اساسی انجام شد و در بحث اتاق پایش هم به صورت روزانه اقدامات مناسبی انجام می شود.
وی ادامه داد: ما از اینجا به صورت هوشمند و علمی کنترل های لازم را در مورد نیرو ها انجام می دهیم مثلا اگر یک خودرو سرعتی بالاتر از مجاز داشته باشد از آن توضیح می خواهیم.
وی ادامه داد: یک سامانه پیامکی هم در حال راه اندازی است که اگر دستوری باشد به سرعت به تمام سر کلانتر ها، سرپرست ها و.. اعلام می شود.
راه اندازی پنج کلانتری و بازسازی ۸۰ درصد از اماکن فرسوده پلیس
سرهنگ امیری -معاون مهندسی فاتب- هم در این مراسم اظهار نمود: از روزی که فرماندهی محترم سال ۹۶ به تهران بزرگ تشریف آوردند انقلاب و جهاد سازمانی انجام شد. نزدیک به ۸۰ درصد از اماکن فرسوده بازسازی شده است.
وی اظهار داشت: قریب به ۱۳ واحد عمرانی در سطح شهر داریم. پنج کلانتری در دست راه اندازی و سه پروژه کلان در فاتب داریم.
وی ادامه داد: این ها تا آخر سال به سر منزل مقصود خواهد رسید. افتتاح آشپزخانه خلیج، افتتاح آشپزخانه راهور، افتتاح ساختمان بهداری، افتتاح مانیتورینگ پلیس امنیت و... هم انجام شد.
منبع:

1399/07/28
19:26:36
5.0 / 5
1468
تگهای خبر: امنیت , پلیس , خدمات , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی