روحیه جهادی، مشخصه بارز پلیس در تراز انقلاب اسلامی

روحیه جهادی، مشخصه بارز پلیس در تراز انقلاب اسلامی به گزارش ایمن رها فرمانده یگان های ویژه ناجا اظهار داشت: مشاركت در اردوهای جهادی، ˮجهاد فی سبیل اللهˮ و به شكلی تزكیه نفس است و كاركنان پلیس ویژه با شركت در عملیات های مردم یاری در واقع در سه جبهه فرهنگی، سازندگی و یك بعد اقتصادی فعالیت می نمایند كه هر كدام نوعی جهاد به حساب می آید.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار "حسن کرمی" در جمع فرماندهان، معاونان و روسای یگان های ویژه ناجا و در حاشیه مراسم افتتاح طرح های جهادی این یگان (ویدئو کنفرانسی) اظهار داشت: یکی از عرصه هایی که می توانیم به واسطه آن روحیه معنوی کارکنان را ارتقاء دهیم، مشارکت در اردوهای جهادی در جهت رویکرد جامعه محوری پلیس است.
ایشان در ادامه از ساخت و تکمیل هشت واحد مسکونی برای نیازمندان در مناطق محروم کشور با همیاری و مشارکت داوطلبانه کارکنان یگان ویژه اطلاع داد و عنوان کرد: عملیات های مردم یاری همچون مأموریت های مهم یگان های ویژه ناجاست.
فرمانده یگان های ویژه ناجا با اشاره به اینکه مشارکت در اردوهای جهادی، "جهاد فی سبیل الله" و به شکلی تزکیه نفس است، خاطرنشان کرد: کارکنان با مشارکت در عملیات های مردم یاری در واقع در سه جبهه فرهنگی، سازندگی و یک بعد اقتصادی فعالیت می نمایند که هر کدام نوعی جهاد به حساب می آید.
سردار کرمی با تاکید بر ارتقای روحیه جهادی در میان کارکنان، عنوان کرد: مشارکت در طرح های جهادی علاوه بر خدمت رسانی به محرومان، باعث خودسازی و رشد فضیلت های معنوی افراد خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، این مقام ارشد انتظامی در انتها با اشاره به اینکه اردوهای جهادی باعث سازندگی و ترویج روحیه انقلابی می شود، تصریح کرد: روحیه جهادی و ایثارگری از مشخصه بارز پلیس در تراز انقلاب اسلامی است که این روحیه باعث پیش گام بودن یگان های ویژه در برگزاری اردوهای جهادی است.
منبع:

1399/08/01
12:44:09
5.0 / 5
1181
تگهای خبر: پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی