سردار رحیمی ؛

صدور كمتر از 30 مورد جریمه عدم استفاده از ماسك

صدور كمتر از 30 مورد جریمه عدم استفاده از ماسك به گزارش ایمن رها رئیس پلیس تهران با اشاره به اینكه كمتر از ۳۰ مورد جریمه برای عدم استفاده از ماسك صادر گردیده است، اظهار داشت: تلاش داریم به صورت جدی تر در این حوزه وارد شویم و دیگر حالت تذكری و ارشادی نداشته باشیم.سردار حسین رحیمی در گفتگو با خبرنگار مهر، با عرضه توضیحاتی در ارتباط با جریمه رانندگانی که از ماسک استفاده نمی کنند، اضافه کرد: کد اعمال جریمه برای عدم ماسک زدن در خودرو ها فعلاً فقط برای تهران اعلام شده است.
وی افزود: بر مبنای مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، این کد و نوع جریمه به صورت پایلوت در تهران اجرا می شود و به استان های دیگر هیچ کدی برای جریمه خودرو ها داده نشده است؛ در نهایت هیچ استانی به جز تهران نمی تواند اعمال قانون در این حوزه داشته باشد.
رئیس پلیس پایتخت اضافه کرد: ما در تهران هنوز به صورت جدی افراد را اعمال قانون نکرده ایم، از آغاز این طرح تابحال کمتر از ۳۰ مورد جریمه صادر شده و رفتار پلیس بیشتر حالت ارشادی و تذکری بوده است.
رحیمی افزود: این روند ادامه نخواهد داشت و حتما در صورت ضرورت جدی تر وارد می شویم چون که بنا به قول مسؤلان، وضعیت انتشار کرونا در پایتخت قرمز است.
وی اظهار داشت: طی یک هفته تا ۱۰ روز از شروع این طرح، رفتار مردم بهتر شده و پروتکل ها در واحدهای صنفی بیشتر رعایت می شود اما مردم باز هم باید رعایت نمایند چون که اول باید به فکر سلامت خود باشند و دوم بدانند که پلیس تصمیم دارد جدی تر با افرادی که از ماسک استفاده نمی کنند، برخورد کند.


منبع:

1399/08/02
20:40:44
5.0 / 5
1596
تگهای خبر: پلیس , جریمه , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی