خرید تجهیزات جدید امداد و نجات برای مدیریت بحران تهران

خرید تجهیزات جدید امداد و نجات برای مدیریت بحران تهران معاون آمادگی، مقابله و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از خرید تجهیزات جدید جستجو و نجات برای مدیریت بحران تهران آگاهی داد.


اسماعیل سلیمی در گفت و گو با ایسنا با بیان اینکه برمبنای برنامه ریزی ها و هدف گذاری های انجام شده در سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران لازم بود که تجهیزات جدید جستجو و نجات سبک و سنگین برای شهر تهران خریداری شود.
وی با اعلان اینکه قبل از این نیز طی چندین مرحله تجهیزات جستجو و نجات برای مدیریت بحران شهرتهران خریداری شده و در اختیار پایگاه های مدیریت بحران سطح شهر قرار گرفته بود، اظهار داشت: اخیرا نیز تجهیزات جدید تیم های سبک جستجو و نجات شهری خریداری شده و در بین پایگاه های پشتیبانی و مدیریت بحران شهر تهران توزیع می شود.
بگفته سلیمی، این تجهیزات که در پایگاه های مدیریت بحران قرار می گیرد، در هنگام بروز بحران و حوادث احتمالی در اختیار تیم های جستجو و نجات سبک قرارخواهد گرفت تا در عملیات جستجو و نجات مورد استفاده قرار بگیرد.
وی از خرید تجهیزات دیگر مثل برج روشنایی و پمپ آب نیز آگاهی داد و اظهار داشت: باتوجه به محدود بودن تعداد این اقلام آنها در بین پایگاه های مدیریت بحران منتخب در چهار پهنه شمال، جنوب، غرب و شرق تهران قرار می گیرند و با عنایت به این که کار با آن نیازمند آموزش و دقت بالایی است، دوره های آموزشی کار با این وسایل نیز برای متصدیان آنها برگزار می شود.
معاون سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در خاتمه اصرار کرد که مدیریت شهری پایتخت توجه ویژه ای به موضوع مدیریت بحران داشته و اقدامات انجام شده نیز در همین راستا انجام شده است.1399/08/05
22:57:59
5.0 / 5
1388
تگهای خبر: آموزش , حوادث
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی