67 درصد موتورسیكلت های رسوبی متعلق به 10 استان است

67 درصد موتورسیكلت های رسوبی متعلق به 10 استان است ایمن رها: جانشین رئیس پلیس راهور ناجا اعلام نمود كه 67 درصد از موتورسیكلت های توقیفی رسوبی متعلق به 10 استان كشور است.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار سید تیمور حسینی در جلسه ویدئو کنفرانس رئیس و معاونان پلیس راهور ناجا با روسای پلیس راهور استانها که بوسیله ویدئو کنفرانس انجام شد، اظهار داشت: پروسه ترخیص موتورسیکلت های رسوبی بوسیله مراجعه به دفاتر پلیس+۱۰ و در بعضی از استانها بوسیله مراجعه به واحدهای پلیس راهور انجام می شود. دراین زمینه لازم است که تمامی دستگاه ها و بخش های مربوطه همکاری لازم را داشته باشند.
وی با اعلان اینکه ۶۷ درصد از موتورسیکلت های توقیفی رسوبی مربوط به ۱۰ استان کشور است، اظهار داشت: استان های اصفهان، کرمان، تهران، شرق استان تهران، خراسان رضوی، یزد، مازندران، البرز و... جزو این استانها هستند که لازم است روسای پلیس راهور این استانها تمهیدات جدی را برای ترخیص موتورسیکلت ها انجام دهند.
جانشین رئیس پلیس راهور ناجا با اعلان اینکه لازم است مراجعه کنندگان شامل مالکان یا استفاده کنندگان از موتورسیکلت مدارک لازم را به همراه داشته باشند اظهار داشت: همین طور درخواست ما از شهروندان این است که برای ترخیص، اقدامات خودرا به روزهای آخر موکول نکنند تا امکان ارائه بهتر خدمات وجود داشته باشند.
سردار احمد دولتخواه معاون فاوای ناجا نیز در این زمینه اظهار داشت: حدود ۱۰۵۰ دفتر پلیس+۱۰ و ۱۰۲۹ پارکینگ در سراسر کشور داریم که ارتباط خوبی میان آنها برقرار شده و هماهنگی ها دراین زمینه وجود دارد.
وی با اعلان اینکه هوشمندسازی یکی از اولویت های پلیس است اشاره کرد: باید در تمام مراحل ترخیص موتورسیکلت های رسوبی پروتکل های بهداشتی در رابطه با کرونا بطور کامل رعایت و اجرا شود.
سرهنگ عین الله جهانی معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا نیز با تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی این مساله اظهار داشت: باید شرایطی فراهم گردد تا تمام شهروندان از این تسهیلات با خبر شوند تا امکان ترخیص موتورسیکلت شان را از دست ندهند.
منبع:

1399/08/17
13:22:01
5.0 / 5
1471
تگهای خبر: بهداشت , پلیس , خدمات , سیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی