رئیس پلیس راهور ناجا خبر داد

ترخیص ۵۰۰۰ موتورسیكلت رسوبی طی ۷۲ ساعت

ترخیص ۵۰۰۰ موتورسیكلت رسوبی طی ۷۲ ساعت ایمن رها: رئیس پلیس راهور ناجا اظهار داشت: در ۷۲ ساعت گذشته حدود ۵۰۰۰ موتورسیكلت توقیفی از پاركینگ ها ترخیص شده اند.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار سید کمال هادیانفر در حاشیه بازدید از روند ترخیص موتورسیکلت های رسوب شده از یکی از پارکینگ های شهر تهران اظهار داشت: یکی از معضلات اصلی ما، توقیف بیشتر از ۸۳۰ هزار موتورسیکلت بود که از سال ۹۰ در پارکینگ های سراسر کشور وجود دارند.
وی ادامه داد: این موتورسیکلت ها در پارکینگ های ۱۳۴۷ شهر به علل مختلفی متوقف هستند که عمده آنها تخلفات رانندگی بوده است؛ موانعی در این راه وجود داشت که برپایه تمهیداتی که اتخاذ شد، سرانجام تصمیم به ترخیص فوق العاده این موتورسیکلت ها گرفته شد.
رئیس پلیس راهور ناجا افزود: طرح ترخیص موتورسیکلت های رسوبی از ۱۸ آبان در سرتاسر کشور ابلاغ گردید و بر مبنای آن این تصمیم گرفته شد. هزینه نگهداری موتورسیکلت در پارکینگ سالیانه حدوداً یک میلیون تومان است که با این طرح به ازای هر سال نگهداری چیزی حدود ۲۲۰ هزار تومان باید پرداخت گردد. ما از رانندگان و مالکان این موتورسیکلت ها می خواهیم که از این فرصتی که ایجاد شده، نهایت استفاده را کنند.
وی مطرح کرد: فرصت ترخیص این موتورسیکلت ها تا ۱۸ دیماه سالجاری است که لازم است مالکان هرچه زودتر مبادرت به این کار کنند و در آینده نزدیک هم چنین طرحی را برای ترخیص خودرو های توقیفی رسوبی اجرا خواهیم کرد.
هادیانفر افزود: در ۷۲ ساعت گذشته حدود ۵۰۰۰ موتورسیکلت توقیفیترخیص شدند و ما پیشبینی می نماییم در چند روز آینده موتورسیکلت های بیشتری ترخیص شوند.
برپایه گزارش سایت پلیس، هادیانفر در انتها خاطرنشان کرد: درخواست ما از موتورسیکلت سواران این است که در ازای این مساعدت و کمکی که اجرا شده، قوانین و مقررات را رعایت نمایند تا باردیگر موتورهایشان به پارکینگ ها بر نگردند.1399/08/22
12:48:18
5.0 / 5
1226
تگهای خبر: پلیس , خودرو , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی