تگرگ شدید و طوفان در بوشهر

تگرگ شدید و طوفان در بوشهر به گزارش ایمن رها بوشهر به دنبال وقوع بارندگی، تگرگ شدید و طوفان در بوشهر مدیركل بحران استانداری بوشهر اظهار داشت: خسارات احتمالی در دست بررسی می باشد.


جهانگیر دهقانی در گفت و گو با ایسنا عنوان کرد: به دنبال بارندگی شدید در شهرستان دشتستان و بارش تگرگ سنگین در بخش های سعدآباد و آبپخش داشتیم.
وی افزود: به دنبال این بارندگی ها یک سری تاسیسات برقی مثل پایه های برق، در مناطقی از دشتستان، یکی از روستاهای ساحلی تنگستان و بخش هایی از گناوه گرفتار لطمه شد.
این مسئول با اعلان اینکه خسارات احتمالی ممکنست بیشتر به خطوط برق، باغات و مزارع لطمه رسانده باشد، اشاره کرد: اما هنوز بطور کامل ارزیابی خسارت صورت نگرفته است.
مدیرکل بحران استانداری بوشهر اظهار نمود: بیشترین بارندگی در آبپخش و سعدآباد و به شکل بارش تگرگ رخ داده است که به نخیلات نیز لطمه رسانده، اما به نظر نمی رسد خسارت عمده ای وارد شده باشد.
دهقانی با اشاره به اینکه هنوز بطور دقیق ارزیابی خسارت صورت نگرفته است، اشاره کرد: برمبنای گزلرش هایی که تا این لحظه دریافت شده و باتوجه به طوفان و تگرگ شدید در بعضی از مناطق استان بوشهر، میزان خسارات احتمالی وارده در دست بررسی می باشد که متعاقباً اعلام خواهد شد.
وی اشاره کرد: هواشناسی اعلام نموده که یک سامانه ی جدید باد شدید، طوفان و کاهش دما تا روز یکشنبه در پیش خواهیم داشت؛ همین طور ناپایداری هایی که متعاقباً اعلام می شود.
منبع:

1399/08/24
14:20:05
5.0 / 5
1479
تگهای خبر: خسارت , طوفان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی