دستگیری دو بدهكار بزرگ بانكی در تهران

دستگیری دو بدهكار بزرگ بانكی در تهران ایمن رها: رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری دو بدهكار بزرگ نظام بانكی كشور در پایتخت آگاهی داد.


سرهنگ علی ولیپور گودرزی در گفت و گو با ایسنا، در این زمینه اظهار داشت: تامین امنیت اقتصادی بوسیله ایجاد محیطی امن برای سرمایه گذاری و فعالیت اقتصادی و برخورد با مخلان نظم و فعالیت اقتصادی همچون وظایف پلیس امنیت اقتصادیست ودر همین راستا نیز تعامل و همکاری خوبی میان پلیس و دستگاه های اقتصادی کشور همچون بانک ها و... وجود دارد.
وی افزود: در امتداد همین تعامل نیز مدتی پیش شناسایی و دستگیری دو بدهکار بزرگ نطام بانکی که مبادرت به دریافت تسهیلات کرده اما آنرا پرداخت نکرده بودند، در دستورکار ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ قرار گرفت و آنان در هماهنگی با مقام قضایی و با بهره گیری از روش های فنی و پلیسی اقدامات خودرا آغاز کردند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با اعلان اینکه عدم بازپرداخت تسهیلات دریافتی از طرف این دو نفر، سبب ایجاد بی نظمی شده بود، اظهار داشت: سرانجام اقدامات ماموران پلیس نتیجه داد و این دو نفر شناسایی و در عملیاتی دستگیر شدند.
ولیپور گودرزی از تشکیل پرونده برای این دو بدهکار بانکی آگاهی داد و اظهار داشت: این افراد در مجموع بیش از 20 هزار میلیارد ریال بدهی داشتند و در پرونده آنان مواردی چون کلاهبرداری، جعل، ستاندن تسهیلات غیر مجاز بانکی و... به چشم می خورد.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با اعلان اینکه دو متهم دستگیر شده برای ادامه روند رسیدگی به جرم خود روانه دادسرا شدند، اظهار داشت: اقدامات پلیس در برخورد با اخلالگران اقتصادی و کسانی که بخواهند به هر طریق فضای اقتصادی کشور را ناامن کنند، ادامه خواهد داشت.
منبع:

1399/09/12
13:22:53
5.0 / 5
891
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی