بازداشت بازرس سازمان صمت فارس به بهتان ارتشا

بازداشت بازرس سازمان صمت فارس به بهتان ارتشا به گزارش ایمن رها فارس دادیار شعبه 10 دادسرای عمومی و انقلاب شیراز اظهار داشت: یکی از بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس به بهتان ارتشا بازداشت و روانه زندان شده است.


قاضی افشین محمدی دره شوری با اشاره به بازداشت بازرس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس با هوشیاری و همکاری حراست این سازمان، اظهار داشت: این متهم در جریان بازرسی از انبارهای احتکار روغن در روزهای کمبود این کالا در بازار بعد از کشف مقادیر قابل توجهی از روغن در انبار از صاحب کالا تقاضای رشوه و همین طور مقادیری روغن می کند.
به گزارش ایمن رها به نقل از دادگستری فارس بازپرش شعبه ۱۰ دادسرای عمومی و انقلاب شیراز با اعلان اینکه این پرونده با شکایت و پیگیری حراست سازمان صمت استان در دادسرا تشکیل شده است، اظهار داشت: متهم الان با قرار بازداشت روانه زندان شده است و بهتان وی به صورت ویژه رسیدگی خواهد شد.
این مقام قضایی در فارس اقدام متهم در روزهایی که عموم مردم با کمبود روغن مواجه بودند را امری نکوهیده خواند و اظهار داشت: حسب دستور ریاست معزز قوه قضائیه و تأکیدات ریاست کل دادگستری استان فارس دستگاه قضایی در برخورد با مفاسد اداری و همین طور محتکران کالاهای مورد نیاز مردم هیچ اغماضی نخواهد داشت.
منبع:

1399/09/20
12:47:05
5.0 / 5
973
تگهای خبر: كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی