نجات ۳۵ نفر از حریق برجی مسكونی در شهرك غرب

نجات ۳۵ نفر از حریق برجی مسكونی در شهرك غرب به گزارش ایمن رها سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در برج مسکونی در خیابان مهستان اطلاع داد.


سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا، در این باره اظهار نمود: ساعت ۲: ۰۰ صبح روز جاری یک مورد آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی در شهرک غرب، خیابان مهستان به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که با عنایت به حساسیت وقوع حریق در برج های مسکونی چهار ایستگاه آتش نشانی به همراه نردبان هیدرولیکی و... به محل اعزام شدند.
وی افزود: نیروهای آتش نشانی با رسیدن به محل مشاهده نمودند که حریق در یک ساختمان یازده طبقه مسکونی که هر طبقه آن دو واحد مسکونی بزرگ دارد، رخ داده است.
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اظهار نمود: در یکی از واحدهای مسکونی روی همکف حریق رخ داده بود. این حریق در قسمت یکی از اتاق خواب ها، انباری داخل خانه، بالکن و قسمتی از پذیرایی رخ داده و شعله های آتش در حال سرایت به سایر بخش های واحد بود.
وی با اشاره به اینکه دود بسیار غلیظی محل و بخشی از طبقات بالایی را فرا گرفته بود اظهار نمود: آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش با دستگاههای تنفسی به قسمت بالا رفتند و در نهایت حدود ۳۵ نفر که محبوس شده بودند از محل خارج شدند. خوشبختانه مورد مصدومیت نداشتیم.
ملکی اضافه کرد: حریق اطفاء شد و محل به مالکان تحویل داده شد.1399/09/25
12:14:51
5.0 / 5
1159
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی