آتش سوزی گسترده انبار لوازم یدكی خودرو در میدان گمرك

آتش سوزی گسترده انبار لوازم یدكی خودرو در میدان گمرك ایمن رها: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق گسترده در انبار لوازم خودرو میدان گمرک آگاهی داد.


سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا در این زمینه اظهار نمود: ساعت ۰۸: ۱۵ دقیقه روز جاری یک مورد حادثه آتش سوزی در یک گازار در میدان رازی (گمرک سابق) ابتدای خیابان قلمستان به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بافاصله به دنبال آن سه ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی به محل اعزام شدند.

وی اظهار داشت: آتش نشانان در مدت زمان سه دقیقه به محل رسیدند که در این ساعت از روز و با حجم تردد زمان بسیار مناسبی است. در محل مشاهده شد که در حاشیه یک گاراژ چندین باب مغازه که در زمینه خرید و فروش موتور سیکلت یا لوازم یدکی آن فعالیت میکردند گرفتار حریق شده است.

ملکی افزود: هر کدام از این مغازه ها حدودا از ۱۰ تا ۲۰ متر بودند و کرکره برقی آنها بسته بود. آتش نشانان همزمان با نفوذ به داخل مغازه ها به قسمت پشتی آنها که در حقیقت انباری ۱۵۰ متری و محوطه گاراژ بود نیز نفوذ کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اضافه کرد: این انبار کمی ارتقاع داشت و مملو از قطعات یدکی بود. نشانه های ظاهری حریق و بررسی های اولیه حاکی از آن بود که آتش از انبار پشتی شروع شده بود و به بخش هایی از مغازه ها سرایت کرده بود که آتش نشانان همزمان با عملیات حریق را اطفا کردند.

ملکی اظهار نمود: در حل حاضر شعله زنی اولیه انجام شده و خطر سرایت به اطراف وجود ندارد. نیرو ها در حال ایمن سازی محل هستند اما تراکم بسیار اجناس روند عملیات را با مشکلاتی مواجه می کند.

وی ادامه داد: این حادثه تا کنون مورد مصدومیت و خسارت جانی نداشته است.

منبع:

1399/10/20
14:09:26
0.0 / 5
602
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی