دستگیری فروشنده قرص های غیرمجاز و داروهای روانگردان

دستگیری فروشنده قرص های غیرمجاز و داروهای روانگردان معاون نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری یک فروشنده روانگردان و قرص های غیرمجاز اطلاع داد.


سرهنگ نادر مرادی در گفتگو با ایسنا دراین باره اظهار داشت: شب گذشته ماموران نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در حال گشت زنی در سطح شهر بودند که با یک عابر پیاده که بسته ای مشکوک در دستش مواجه گشتند و بنابراین او را متوقف کردند.
وی با اشاره به اینکه ماموران مبادرت به بررسی محتویات بسته کارتنی همراه این فرد کردند، اظهار داشت: در این بررسی ۵۰۰ عدد انواع قرص و ۱۵ شیشه ۲۵۰ میلی لیتری داروی روانگردان و مخدر از جانب ماموران کشف و ضبط شد که در همین راستا این فرد دستگیر و به مقر انتظامی انتقال داده شد.
مرادی با اشاره به اینکه با هماهنگی مقام قضایی، ماموران از محل اسکان این فرد هم بازرسی کردند، اظهار داشت: در جریان این بازرسی ۳۹۲عدد قرص روانگردان دیگر، اسپری اشک آور ناتو، اسلحه لوله بلند سناتور، ۶۹ فشنگ جنگی، دستگاه درج تاریخ و... کشف و ضبط شد.
معاون نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به اینکه متهم دستگیر شده هم در بازجویی های انجام شده به جرم خود در خصوص فروش این مواد اعتراف کرد، اظهار داشت: این فرد برای ادامه روند رسیدگی با پرونده تشکیل شده به دادسرا منتقل شد.

منبع:

1399/10/24
13:09:40
0.0 / 5
1102
تگهای خبر: امنیت , پلیس , فروش , كارت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی