پاكسازی غرب تهران از مجرمان و معتادان متجاهر

پاكسازی غرب تهران از مجرمان و معتادان متجاهر ایمن رها: فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از دستگیری 533 مجرم و جمع آوری 148 معتاد متجاهر در غرب استان تهران آگاهی داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار کیوان ظهیری در اجرای دومین مرحله از طرح «آرامش» که با هدف مبارزه با سرقت، قاچاق، فروش مواد مخدر و جرائم در رابطه با آنها در فرماندهی انتظامی غرب استان تهران به اجرا درآمد اظهار داشت: در اجرای این طرح که در سطح تمام شهرستان های غرب استان تهران نظیر شهریار، رباط کریم، نسیم شهر، بهارستان و... به اجرا درآمد، در مجموع ۵۳۳ سارق، مالخر، موادفروش و... دستگیر شدند.
وی با اعلان اینکه در جریان این طرح ۸۹۱ فقره انواع پرونده سرقت، قاچاق کالا و موادمخدر کشف شد، اظهار داشت: همین طور ۹۸ دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه نیز از افراد دستگیر شده کشف و ضبط شد.
ظهیری تعداد مواد فروشان دستگیر شده در این طرح را نیز ۱۵۴ نفر اعلام نمود و اظهار داشت: ۱۳۱ کیلوگرم انواع موادمخدر نیز در جریان این طرح کشف شد.
وی ادامه داد: همین طور ۳۹ نفر نیز که مبادرت به فروش محصولات و لوح های فشرده غیرمجاز و غیراخلاقی کرده بودند، از طرف ماموران شناسایی و دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با اعلان اینکه در جریان این طرح ۱۵ قبضه سلاح سرد و گرم نیز کشف و ضبط شد، اظهار داشت: ۱۵ نفر از دستگیرشدگان در این طرح قاچاقچی اسلحه بودند که به پرونده شان بطور ویژه رسیدگی شده و تحویل مقام قضائی شدند.
ظهیری از دستگیری ۷۲ قاچاقچی کالا نیز آگاهی داد و اظهار داشت: در این طرح ۲۲ فقره پرونده در حوزه قاچاق کالا تشکیل و انواع کالاهای قاچاق به ارزش ۹ میلیارد ریال کشف شد. یکی از آخرین عملیات ها در این عرصه کشف ۱۰۰ تن روغن احتکار شده به ارزش ۸۰ میلیارد ریال بود.
وی با اعلان اینکه در جریان اجرای این طرح ۵۷۲ فقره پرونده سرقت نیز کشف شد، اشاره کرد: با اجرای ۱۷۰ حکم قضائی ۲۵۳ سارق و مالخر دستگیر و ۵ باند بزرگ سرقت نیز منهدم شد. اموال مسروقه کشف شده از این افراد بیش از ۱۳ میلیارد ریال ارزش ریالی دارد.
بگفته فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در اجرای دومین مرحله از طرح آرامش ۱۴۸ نفر از معتاد متجاهر در این محدوده نیز جمع آوری و به کمپ های ترک اعتیاد و مراکز بازپروری تحویل داده شدند.
ظهیری با تاکید بر اینکه طرح عملیاتی آرامش در غرب استان تهران بطور مستمر اجرا شده و مقطعی نیست، اظهار داشت: تمامی افراد دستگیر شده در این طرح بعد از تشکیل پرونده به دادسرا معرفی گشتند.
منبع:

1399/10/24
23:33:37
0.0 / 5
893
تگهای خبر: خودرو , سرقت , فروش , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی