اتمام پروژه نصب مانیتورهای اطلاع رسانی در مبادی ورودی كوهستان تا اختتام بهمن ماه

اتمام پروژه نصب مانیتورهای اطلاع رسانی در مبادی ورودی كوهستان تا اختتام بهمن ماه ایمن رها: رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از اتمام پروژه نصب مانیتورهای اطلاع رسانی و هشدار در مبادی ورودی کوهستان تا اختتام بهمن ماه جاری در مناطق 2، 1، 5 و 22 آگاهی داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، رضا کرمی محمدی درباره اتمام نصب مانیتورهای اطلاع رسانی در مبادی ورودی کوهستان تا اختتام بهمن ماه سال جاری در پایتخت اظهار داشت: بعد از برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار، تعداد ۱۰ مانیتور اطلاع رسانی و هشدار برای نصب در نقاط مورد نیاز در نظر گرفته شده است. این نقاط شامل مناطق ۲، ۱، ۵ و ۲۲ در سطح شهر تهران است.

وی با تاکید بر اینکه این اقدام به دنبال دستور اخیر شهردار تهران در حال اجرائی شدن است، اظهار داشت: سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران هیچگاه در مورد حوادثی که در کوهستان رخ داده است مسئولیت قانونی نداشته و تمام اقداماتی که تا حالا از طرف این سازمان صورت گرفته به صورت داوطلبانه بوده. با وقوع حادثه سقوط بهمن در ارتفاعات پایتخت در دی ماه امسال، سازمان با صلاحدید شهردار تهران موظف به نصب مانیتورهای اطلاع رسانی و هشدار در مبادی ورودی کوهستان شد.
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اشاره کرد: تکمیل این پروژه می تواند هنگام بارش برف، نیاز پایتخت را به مکانیسم های اجرائی هشدار و جلوگیری از ورود به کوهستان از مبادی داخل شهر مرتفع کند. بدین صورت می توان بموقع هشدارهای لازم را متناسب با تغییرات جوی درباب کوهستان ارائه داد.
او در آخر اشاره کرد: تهران با انواع مخاطرات مواجه می باشد و اجرائی شدن این پروژه می تواند به تکمیل چرخه بحران در حوزه آمادگی و پیشگیری کمک نماید.

منبع:

1399/11/05
00:56:10
0.0 / 5
837
تگهای خبر: حادثه , حوادث , سقوط
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی