رییس بیمارستان طالقانی اهواز عنوان كرد

آخرین وضعیت مصدومان حادثه مدرسه كانكسی در دزفول

آخرین وضعیت مصدومان حادثه مدرسه كانكسی در دزفول به گزارش ایمن رها خوزستان رئیس بیمارستان سوانح و سوختگی آیت الله طالقانی اهواز با اشاره به اینکه در حادثه مدرسه کانکسی سردشت دزفول شش نفر گرفتار سوختگی شدند، اظهار داشت: از این تعداد سه نفر معلم و سه نفر دانش آموز هستند که یکی از دانش آموزان گرفتار سوختگی ۸۵ درصدی و دیگری ۵۷ درصدی است و یک معلم هم گرفتار سوختگی ۳۷ درصدی است.


دکتر پیمان نجاتی در گفتگو با ایسنا، در مورد وضعیت عمومی مصدومان حادثه مدرسه کانکسی سردشت دزفول، بااشاره به اینکه در این حادثه شش نفر گرفتار سوختگی شدند که از این تعداد سه نفر معلم و سه نفر دانش آموز هستند، اظهار نمود: در ایام اول یکی از معلمان با رضایت شخصی به یکی از بیمارستان های اصفهان اعزام شد و هم اکنون پنج نفر در بیمارستان طالقانی اهواز بستری هستند.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون سه دانش آموز و دو معلم در بیمارستان طالقانی اهواز بستری هستند، اضافه کرد: از این تعداد دو دانش آموز و یک معلم در بخش مراقبت های ویژه هستند و یک معلم و یک دانش آموز دیگر هم در بخش سوختگی مردان هستند و حال عمومی خوبی دارند.
رئیس بیمارستان سوانح و سوختگی آیت الله طالقانی اهواز در مورد وضعیت مصدومان بستری در بخش ویژه، اظهار داشت: یکی از دانش آموزان گرفتار سوختگی ۸۵ درصد و دیگری ۵۷ درصد است و یک معلم هم گرفتار سوختگی ۳۷ درصدی است.
نجاتی در انتها اظهار داشت: اما با عنایت به این که با گذشتن زمان وضعیت بیمار مشخص می شود، ازاین رو معلوم نیست وضعیت بیمار در آینده چگونه خواهد بود.
وی در مورد علت دقیق حادثه اظهار داشت: در مورد حادثه اطلاعی نداریم و تنها پذیرش بیماران در رابطه با ما است.
به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، هفته گذشته یک مدرسه کانکسی در منطقه چشمه شیرین بخش سردشت دزفول گرفتار سوختگی شد. علل آتش سوزی این مدرسه کانکسی در دست بررسی می باشد اما بر مبنای اخبار انتشار یافته و همینطور اعلام وزارت آموزش و پرورش، سوختگی بر اثر برخورد صاعقه با کانکس عنوان شده است.
منبع:

1399/11/05
21:45:43
0.0 / 5
991
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی