سارق پس از درگیری مسلحانه با مأموران دستگیر شد

سارق پس از درگیری مسلحانه با مأموران دستگیر شد به گزارش ایمن رها فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری یک نفر سارق مسلح پس از درگیری مسلحانه با مأموران و کشف چند فقره سرقت در این شهرستان اطلاع داد.سرهنگ محسن دالوند در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: عوامل گشت ۱۱۰ اهواز حین گشت زنی در یکی از مناطق این شهر به یک دستگاه موتورسیکلت مظنون و در تعقیب و گریز سارقان مسلح نسبت به تیراندازی به سمت مأموران اقدام نمودند.
وی اضافه کرد: در عمل متقابل تیراندازی شدیدتر شده و سارق با رها کردن موتورسیکلت از پشت بام منزل متواری و احدی از افراد مسلح با پریدن به داخل یکی از منازل مسکونی به وسیله چاقو خوردم ولی نسبت به گروگانگیری زن آن منزل اقدام نمود.
فرمانده انتظامی شهرستان اهواز خاطرنشان کرد: محل بلافاصله محاصره و بعد از استماع درخواست سارق مسلح در خصوص خارج شدن مأموران به داخل حسینیه جنب منزل پریده و با یکی از همکاران دلیر و شجاع گلاویز شد.
سرهنگ دالوند خاطرنشان کرد: با وجود مجروحیت مأمور از ناحیه سر به وسیله چاقو ولی سارق را رها نکرده و با جسارت سرکلانتر شرق و رعایت قانون به کارگیری سلاح، سارق از ناحیه پا مورد برخورد گلوله قرار گرفته و همراه با سلاح کلت کمری، یک قبضه چاقوی سلاخی و مقادیری چک در وجه حامل دستگیر شد.
وی ضمن اشاره به اینکه موتورسیکلت هم بعد از استعلام دارای سابقه سرقت در شهر اهواز بود، اظهار داشت: سارق دستگیر شده به مقر انتظامی منتقل و بعد از مداوا تحویل پلیس آگاهی شد.
فرمانده انتظامی اهواز در انتها ضمن اشاره به تحت تعقیب بودن سارق دیگر از رضایت بخش بودن حال عمومی مأمور و متهم دستگیر شده اطلاع داد.


منبع:

1399/11/08
23:13:05
0.0 / 5
1041
تگهای خبر: پلیس , سرقت , سیل
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی