انتشار عمومی فهرست ساختمان های ناایمن پایتخت منتفی شد

انتشار عمومی فهرست ساختمان های ناایمن پایتخت منتفی شد تهران دارای بیشتر از ۳۳ هزار ساختمان ناایمن است که ۳۰۰۰ ساختمان پرخطر بوده و درجه ناایمنی بالاتری دارند.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، پس از حادثه پلاسکو و کلینیک سینا، شورای شهر، شهرداری تهران را موظف کرد که سامانه ای را به منظور معرفی و پایش ساختمان های نا ایمن تهران راه اندازی کند، سایتی که مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران پیشتر گفته بود که در مهرماه سال جاری به صورت عمومی از آن رونمایی شود، اما بعد از چهار ماه خبرهای حاکی از منتفی شدن این مهم می باشد.
مهندس داوری در گفت و گو با ایسنا در خصوص انتشار اسامی ساختمان های ناایمن پایتخت و بررسی وضعیت ساختمان های پایتخت از جانب این سازمان اظهار نمود: طی جلساتی که با کمیسیون های مختلف شورای شهر برگزار شد، مشخص شد که انتشار با شرایطی که پیش تر قرار شده بود نخواهیم داشت.
وی افزود: فرآیند بررسی های ساختمان ها از جانب سازمان آتش نشانی تهران مستمر است و قطع نمی گردد.
داوری در مورد نحوه اعلام مشخصات ساختمان که که با رنگ دسته بندی خواهند شد یا خیر اظهار داشت: اطلاعات مختصری منتشر خواهد شد اما شبیه به مشخص شدن وضعیت ساختمان ها با رنگ نیست، البته این در دنیا هم نمونه ای به این شکل موجود نیست که اطلاعاتی که ساختمان به صورت عمومی به اشتراک گذاشته و منتشر شود.
وی اضافه کرد: سازمان آتش نشانی جزئیات را در سامانه های خود دارد و این سامانه ها را در اختیار دستگاههای مسئول، حتی دستگاههای مسئول خارج از حوزه شهرداری که می توانند در مورد ایمنی ساختمان ها نقشی داشته باشند قرار می دهد.
منبع:

1399/11/10
14:50:14
0.0 / 5
699
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی