حجت الاسلام ادیانی:

نباید بگذاریم سرمایه اجتماعی در انتخابات رو به كاهش رود

نباید بگذاریم سرمایه اجتماعی در انتخابات رو به كاهش رود رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا اظهار داشت: در انتخابات و خصوصاً در انتخابات سال 1400 نخستین چیزی که مهمست مشارکت حداکثری است نباید بگذاریم سرمایه اجتماعی رو به کاهش برود.


به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، حجت الاسلام سید علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در مراسم رونمایی از مستند چهل قسمتی تبیین تاریخ انقلاب اسلامی و گرامیداشت دهه فجر اظهار نمود: در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی قرار داریم. وظیفه مهم هادیان و مربیان سیاسی، تبیین دستاوردهای عظیم انقلاب برای نسل جوان کشور است. وی ادامه داد: شما هادیان سیاسی شرایط را در کسب بصیرت و معارف و بلاغت در خودتان به وجود آوردید که شایسته این عنوان شده اید. تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی اصل اول است. دستاوردهای انقلاب حتی اگر تیتر وار هم در ابعاد سیاسی – فرهنگی- اقتصادی- اجتماعی – نظامی بیان شوند بسیار می شوند. رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا اظهار داشت: از حضرت آقا بسیار شنیده ام که گفته اند: «در زمان جنگ به ما موشک با برد ۲۰ کیلومتر هم نمی دادند.» اینک ما جز قدرت های برتر در حوزه موشکی و نظامی در دنیا هستیم. انقلاب دارای دستاوردهای ملی – فراملی، شامل منطقه ای و بین المللی است. امروز در منطقه و دنیا هیچ پدیده ای اتفاق نمی افتد مگر با حضور ایران. در سازمان ملل همه از آمریکا اجازه می گیرند اما ایران اسلامی مقتدرانه و با استقلال در سازمان ملل مواضع جمهوری اسلامی را بیان می کند. حجت الاسلام ادیانی بیان کرد: من یک درخواست و خواهش می کنم از شما برادران عزیز هادیان سیاسی، موتور حرکت همه جوامع امید است. این از آن کلید واژه هاست که آقا از آن زیاد استفاده می نمایند. تمام اهتمام و تلاش دشمن این است که نا امیدی در میان مردم بوجود آورد. شماها نباید بگذارید دشمن به این هدف شوم خود برسد باید امید را در جامعه زنده نگه داشت. نخستین دستاورد مهم این جلسه ها باید ایجاد امید برای مردم باشد. آن نوع از دستاوردها را بگوییم که امید و انگیزه بوجود آورد. وی افزود: در انتخابات و خصوصاً در انتخابات سال ۱۴۰۰ نخستین چیزی که مهمست مشارکت حداکثری است نباید بگذاریم سرمایه اجتماعی رو به کاهش برود و بعد هم تقویت جبهه انقلاب است که برای ما خیلی اهمیت دارد. انتخاب اصلح، مشارکت حداکثری زمانی اتفاق می افتد که مردم امید پیدا کنند. ما رئیس جمهوری می خواهیم با رأی بالا، که ان شاء الله این اتفاق می افتد.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا بیان کرد: مردم برای رأی دادن و انتخاب شخص اصلح باید برانگیخته شوند. تبیین ضرورت ادامه انقلاب و حفظ نظام اسلامی مردم را برای رأی دادن بر می انگیزاند در این خصوص بیانات امام (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی» برای بر انگیختن کافی است. با انتخاب درست می شود اوضاع را برای تغییر ایجاد کرد. در بیان شاخصه های انتخاب اصلح باید صریح و گویا باشیم. حجت الاسلام ادیانی اظهار داشت: ما در وضعیت خاص قرار داریم. دشمن گفته است تحریم هوشمند همه جانبه برای از پا درآوردن نظام اسلامی را در برنامه دارد. در این شرایط ما به یک انسان مدیر، دلسوز و انقلابی نیاز داریم که با اتکا به ظرفیت های داخلی کشور را از این شرایط عبور دهد. باید مردم را برای شرکت پر شور و انتخاب شخص اصلح برانگیزانیم. او در آخر اظهار داشت: سازمان عقیدتی سیاسی بر خود لازم می داند که آحاد کارکنان نیروی انتظامی را با تاریخ انقلاب اسلامی آشنا کند و در این راستا مبادرت به تولید مستند تاریخ انقلاب اسلامی کرده است که در این مستند حوادث و وقایع مختلف را از سال ۱۳۳۸ تا سال ۱۳۶۸ به تصویر کشیده است که در طول دهه فجر در همه یگانهای ناجا انتشار داده خواهد شد.

1399/11/13
14:47:02
0.0 / 5
763
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی