عملیات ۲۷۰۰ كیلومتری برای نجات جان یك مادر

عملیات ۲۷۰۰ كیلومتری برای نجات جان یك مادر ایمن رها: رئیس مرکز اورژانس تهران از انجام عملیاتی ویژه برای انتقال مادری که بعد از زایمان گرفتار خونریزی رحمی شده بود آگاهی داد.


دکتر پیمان صابریان در گفت و گو با ایسنا در این زمینه اظهار نمود: روز جاری عملیاتی برای انتقال اورژانسی خانمی از نیکشهر استان سیستان و بلوچستان به یزد توسط اورژانس تهران صورت گرفت.
وی افزود: این خانم ۳۷ ساله امروز در بیمارستان ۲۲بهمن نیکشهر استان سیستان و بلوچستان زایمان کرده بود که متاسفانه بعد از آن گرفتار خونریزی شدید رحمی شده بود؛ در امتداد رسیدگی به شرایط این خانم بررسی و آزمایشات لازم انجام شد و بعد از آنکه آنوریسم شریان رحم تشخیص داده شد قرار شد تا از طرف اورژانس تهران جهت ادامه درمان به بیمارستان شهید صدوقی یزد منتقل شود.
صابریان با اشاره به شرایط نامساعد این خانم اظهار داشت: هماهنگی های لازم میان اورژانس تهران، بیمارستان شهید صدوقی یزد و... صورت گرفت و ساعت ۱۱: ۳۰ دقیقه هواپیمای اورژانس با پزشک متخصص و پرستار اورژانس تهران از مبدا تهران به سمت فرودگاه ایرانشهر استان سیستان و بلوچستان به پرواز درآمد. بطور همزمان نیز بیمار به وسیله بالگرد از بیمارستان بیست و دوم بهمن به فرودگاه ایرانشهر منتقل شد.
وی ادامه داد: بعد از به زمین نشستن هواپیمای اورژانس در فرودگاه ایرانشهر بیمار از اورژانس سیستان و بلوچستان تحویل گرفته شد و حین پرواز اقدامات درمانی لازم نیز برای او صورت گرفت. اورژانس تهران بعد از به زمین نشستن هواپیما در شهر یزد این خانم ۳۷ ساله را به آمبولانس اورژانس شهر یزد تحویل داد تا به بیمارستان شهید صدوقی منتقل شود.
وی با اعلان اینکه در جریان این عملیات ۲۷۰۰ کیلومتر پرواز انجام شد، اظهار داشت: هواپیمای اورژانس حوالی ساعت ۱۸ روز جاری به تهران بازگشت.


منبع:

1399/11/14
22:34:57
0.0 / 5
766
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی