واژگونی كامیون نوشابه در بزرگراه آزادگان

واژگونی كامیون نوشابه در بزرگراه آزادگان ایمن رها: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از واژگون شدن یک دستگاه تریلر حامل نوشابه در راه غرب به شرق آزادگان آگاهی داد.


سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا در این زمینه اظهار نمود: ساعت ۰۶: ۴۹ دقیقه بامداد امروز یک مورد حادثه واژگونی یک دستگاه تریلر در راه شرق به غرب بزرگراه آزادگان، پس از اتوبان تهران ساوه، روی دوربرگردان نعل اسبی، اطلاع داده شد که بلافاصله به دنبال آن دو ایستگاه آتش نشانی به محل اعزام شدند.
وی افزود: در محل مشاهده شد که یک دستگاه تریلر یخچال دار که بار نوشابه داشت، روی پل به دلیلهای نامشخصی که از طرف عوامل پلیس راهور بررسی خواهد شد واژگون شده اما خوشبختانه سقوط نکرده بود.
ملکی اظهار داشت: این تریلر در قسمت بالا روی دور برگردان نعل اسبی واژگون شده بود و راننده که مردی ۶۰ ساله بود خودش از خودرو خارج شده بود که همزمان با ایمن سازی محل به عوامل اورژانس تحویل داده شد.
وی اضافه کرد: به دنبال این حادثه نشت گازوییل زیادی در محل به وجود آمده بود که عوامل مشغول پاکسازی و پاشیدن خاک بودند تا ایمن سازی لازم صورت گیرد. عوامل پلیس راهور هم از ابتدا در محل حضور داشتند و روی محور دوربرگردان را بمنظور ایمن سازی مسدود کردند، البته مشکل ترافیکی در محل وجود ندارد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اظهار داشت: با یک دستگاه جرثقیل ابتدا قسمت کشنده خارج شده و یک دستگاه جرثقیل دیگر هم در محل اضافه شده تا تریلر را به شرایط عادی برگرداند.
منبع:

1399/11/15
13:02:52
0.0 / 5
955
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی