جانشین فرمانده ناجا:

برخورد بدون مماشات با اراذل و اوباش

برخورد بدون مماشات با اراذل و اوباش جانشین فرمانده ناجا اظهار داشت: نیروی انتظامی در کنار مردم است اما با اراذل و اوباش مقتدرانه و بدون مماشات برخورد قانونی می کند.به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، سردار سرتیپ قاسم رضایی در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای انتظامی فرماندهی استان کرمان در جمع خبرنگاران با گرامیداشت دهه فجر اظهار نمود: در استان کرمان همدلی و هماهنگی خوبی بین دستگاه قضائی، شورای تأمین و مردم با نیروی انتظامی وجود دارد.
وی امنیت موجود در کشور را نتیجه همکاری مردم و مسؤلان دانست و اضافه کرد: آرمان های انقلاب و مدیریت هوشمندانه مسؤلان سبب برقراری آرامش در جامعه شده است.
جانشین فرمانده ناجا کشور اظهار داشت: یکی از چالش های جنوب شرق کشور مسئله قاچاق مواد مخدر است که ناشی از همسایگی با کشورهای تولیدکننده مواد مخدر در این منطقه است.
سردار سرتیپ رضایی میزان کشفیات مواد مخدر طی ۱۰ ابتدای سالجاری را ۹۴۰ تن ذکر و اظهار نمود: طی مدت گفته شده در استان کرمان بیشتر از ۱۵۰ تن مواد مخدر کشف شد که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۵۰ درصد رشد دارد.
جانشین فرمانده ناجا کشور همینطور از جمع آوری ۲ هزار سلاح غیر مجاز طی سال جاری اطلاع داد و اضافه کرد: همینطور در استان کرمان با مسئله حضور جمعیت زیادی از شهروندان بیگانه غیرمجاز مواجه هستیم که چالش هایی را بوجود آورده است.
سردارسرتیپ رضایی ضمن اشاره به اقدامات نیروی انتظامی در کشور و استان کرمان اظهار داشت: با تلاشهای شبانه روزی و مدیریت دلسوزانه و نگاه انقلابی نیروی انتظامی در کرمان و کشور امنیت و آرامش برقرار است.
ترحم بر اراذل و اوباش را جفا بر جامعه دانست
وی افزود: نیروی انتظامی شرایط را هوشمندانه رصد کرده و جامعه را بر مبنای برآوردهای اجتماعی مدیریت می کند.
سردارسرتیپ رضایی ابراز امیدواری کرد که با اقدامات نیروی انتظامی رضایت مردم و فرمانده کل قوا جلب شود.
وی ضمن اشاره به اقدامات ناجا در زمینه برخورد با اراذل و اوباش اظهار داشت: مردم از اقدامات نیروی انتظامی حمایت می کنند. نیروی انتظامی در کنار مردم است اما با اراذل و اوباش مقتدرانه و بدون مماشات برخورد قانونی می کند.
سردار سرتیپ رضایی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی با جدیت با عربده کشان و مخلان نظم و امنیت برخورد کرده و آنها را پشیمان می کند، اضافه کرد: رعایت حقوق شهروندی خط قرمز ناجا است.
وی «آرامش مردم» را پاسخ نیروی انتظامی به افرادی دانست که در این حوزه ندانسته اظهار نظر می کنند و بیان نمود: ملاک عمل ناجا قانون و وظایفش است و اظهارنظر نادانسته مانعی برای اقدامات ما نیست.
جانشین فرمانده ناجا اظهار داشت: اگر مأمور نیروی انتظامی فردی را دید که با قمه کشی و عربده کشی به دنبال ایجاد وحشت می باشد؛ مکلف است کاری کند که قمه از دست آن فرد بیفتد؛ اما اگر خودش را تسلیم کند، کار تمام است.
وی ترحم بر اراذل و اوباش را جفا بر جامعه دانست و اضافه کرد: این پیام را مأموران نیروی انتظامی برای انجام رسالتشان دریافت کرده اند و حتی اراذل هم متوجه این پیام شده اند.


1399/11/24
23:13:06
0.0 / 5
668
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی