جانشین فرماندهی ناجا:

سردار سلیمانی علمدار اخراج آمریكا از منطقه است

سردار سلیمانی علمدار اخراج آمریكا از منطقه است جانشین فرماندهی ناجا با اشاره به اینکه امروز استکبار از منطقه اخراج شده است، اظهار داشت: علمدار این مساله در امتداد اطاعت از ولایت فقیه شخص حاج قاسم است.به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، سردار سرتیپ قاسم رضایی عصر دوشنبه در جوار مزار مطهر شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: مقام معظم رهبری فرمودند «حاج قاسم زاده مکتب اسلام، امام خمینی و ولایت فقیه است و خود یک مکتبی را برای مستضعفین عالم ایجاد کرد و آن مکتب استکبارستیزی و حقوق انسان ها است».
وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی این افتخار را داشت که در نشست های سالانه از نفس گرم این بزرگ مرد استفاده می کرد و خلأ وجود ایشان را در محافل خود احساس می نماییم، بیان داشت: راه این بزرگ مرد الهی که همان انس با مظلومان، خانواده شهدا و همرزمان، گرامیداشت ارزش ها و حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی است، ادامه دارد.
جانشین فرماندهی ناجا با اعلان اینکه نماد مکتب حاج قاسم شجاعت، ازخود گذشتگی و خدامحوری است، عنوان کرد: آنچه که نیروی انتظامی برگرفته از رفتار این رزمنده شجاع اسلام دارد، شجاعت و اطاعت محض از ولی فقیه است.
وی اشاره کرد: حاج قاسم تاکید داشت که این هنر نیست که پشت رهبریم بلکه هنر و تکلیف این است که مثل پروانه دور ولایت فقیه بچرخیم که ایشان به این امر مقید بودند و فدایی رهبر و ولایت فقیه شد پس این مکتب همین است و نیروی انتظامی این افتخار را دارد که این مسیر را طی نماید.
سردار سرتیپ قاسم رضایی با اشاره به اینکه خیلی از رده های ستادی و مرزی نام این سردار بزرگ را بر خود نهاده اند و روزی نیست که در رده های انتظامی از ایشان یادی نشود و این مسیر ادامه دارد، اظهار داشت: امروز مردم نظم و امنیت را در مکتب حاج قاسم جستجو می کنند.
وی با بیان این مطلب که دعا می نماییم که هرچه سریعتر ویروس کرونا ریشه کن شود تا زمینه سفر مشتاقان حاج قاسم نه در ایران بلکه از کشورهای مختلف فراهم گردد، اظهار نمود: ما هم توفیق پیدا کردیم در شهر کرمان و مردم کریم کرمان که چنین انسان های بزرگی را پرورش داده است، حضور پیدا نماییم.
جانشین فرماندهی ناجا با بیان این مطلب که ما حاج قاسم را بعنوان یک مرزبان می شناسیم، بیان داشت: اقداماتی که حاج قاسم در جغرافیای سیاسی و خارج از جغرافیای سیاسی انجام داده، ماندگار است.
وی اظهار داشت: امروز قسمتی از اخراج استکبار مدیون مدیریت میدانی حاج قاسم است و افتخار ما این است که بگوییم که استکبار از منطقه اخراج شده است و علمدار این مساله در امتداد اطاعت از ولایت فقیه شخص حاج قاسم است.
وی با اشاره به اینکه استان کرمان از نظر طبیعی و اقداماتی که همه دستگاهها به خصوص انتظامی انجام داده است، قابل توجه است و در زمینه های کشفیات مواد مخدر، سلاح های غیرمجاز و تردد اتباع غیر مجاز کارهای خوبی انجام داده است.

1399/11/27
14:30:15
0.0 / 5
619
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی