رسیدگی به مسائل حاشیه شهرها و برخورد با اراذل و اوباش در اولویت برنامه های ناجا

رسیدگی به مسائل حاشیه شهرها و برخورد با اراذل و اوباش در اولویت برنامه های ناجا به گزارش ایمن رها فرمانده ناجا بر لزوم مردم داری پلیس و برخورد قاطعانه با متخلفان و توجه به قرارگاه جهادی صیانت تصریح کرد و اظهار داشت: رسیدگی به مسائل حاشیه شهرها، برخورد مقتدرانه با اراذل و اوباش و شرارت ها در اولویت برنامه ریزی ها است.به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا سردار حسین اشتری در جلسه شور فرماندهان انتظامی خراسان رضوی که به صورت برخط و در سالن اجتماعات شهید سلیمانی این ستاد در مشهد برگزار شد، ضمن اشاره به اینکه خراسان رضوی در دنیا و جهان اسلام بعنوان قطب معنوی و فرهنگی خصوصیت خاصی دارد، اضافه کرد: امنیت مشهد مقدس و استان خراسان رضوی از اولویت های نیروی انتظامی است.

فرمانده ناجا با تکیه بر اشراف اطلاعاتی بر مسائل اظهار داشت: رسیدگی به مشکلات حاشیه شهرها، برخورد مقتدرانه با اراذل و اوباش و شرارت ها باید در اولویت برنامه ریزی ها قرار گیرد و آنچه بسیار مهم به حساب می آید، تاکید بر مردم داری پلیس و برخورد قاطعانه با متخلفان است.

اشتری نقش کلانتری و پاسگاه ها را در نیروی انتظامی بسیار مهم برشمرد و اظهار داشت: رافت اسلامی و خوش رفتاری با مردم که مورد تاکید مقام معظم رهبری هم است به شکل جدی مدنظر قرار گیرد.

فرمانده ناجا به برنامه ریزی ویژه برای اقدامات گسترده پلیس در نوروز سال ۱۴۰۰ اشاره نمود و اظهار داشت: با عنایت به شرایطی که پیش رو داریم نوروز سال جاری با سالهای گذشته متفاوت تر خواهد بود.

اشتری در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: در جذب نیرو باید عضویابی را به جای عضوگیری مدنظر و توجه به قرارگاه جهادی صیانت را بعنوان یک لزوم در دستور کار قرار دهیم.

فرمانده ناجا در انتها با تکیه بر حرفه ای گرایی پلیس و تعالی روحیه ایمانی و معنوی کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی به فرماندهان و کارکنان انتظامی استان خراسان رضوی که در این نشست به صورت برخط (ویدئو کنفرانس) حضور داشتند، خداقوت گفت.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، در ابتدای این جلسه سردار محمدکاظم تقوی - فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی - هم گزارشی از اقدامات انجام شده و طرح ها و برنامه های پلیس رضوی عرضه کرد.

منبع:

1399/12/11
22:51:28
0.0 / 5
688
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی