غربالگری كرونایی مسافران فرودگاه امام(ره) از جانب هلال احمر

غربالگری كرونایی مسافران فرودگاه امام(ره) از جانب هلال احمر ایمن رها: مدیرعامل هلال احمر استان تهران از آغاز طرح غربالگری نوروزی مسافران ورودی فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) اطلاع داد.


شاهین فتحی در گفتگو با ایسنا، دراین باره اظهار داشت: یکی از وظایفی که سال جاری با مصوبه ستادملی مقابله با کرونا بر عهده جمعیت هلال احمر قرار گرفته استقرار در مرزهای زمینی، هوایی و دریایی کشور و اجرای طرح غربالگری کرونا است که در همین راستا هم با عنایت به این که فرودگاه بین المللی امام خمینی از ورودی های مهم خارجی به کشور است، مقرر شد تا نیروهایی از جوانان، داوطلبان و امدادگران جعمیت هلال احمر در این پایانه مستقر شوند.
وی با اشاره به اینکه این افراد تحت آموزش های لازم قرار گرفتند، اضافه کرد: با هدف بررسی عدم ابتلای مسافران ورودی به ویروس کرونا و شناسایی موارد مشکوک، روزانه به صورت یک تیم پنج نفره با استقرار در مرز هوایی ورودی فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)، مسافران را غربالگری کرده و از آنها تست سریع دریافت خواهند کرد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران با اشاره به اینکه طرح غربالگری مسافران در پایانه های مرزی، تا آخر نوروز ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: اماکن قرنطینه و نگهداری از مسافران مشکوک هم وجود دارد.
پیش از این رئیس جمعیت هلال احمر در گفتگو با ایسنا ضمن تشریح جزئیات این طرح سراسری اعلام نموده بود که عوامل حاضر در این طرح، واکسن کرونا دریافت خواهند کرد.1399/12/28
13:55:57
0.0 / 5
640
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی