دستگیری جاعلان مجوز تردد بین ‎شهری

دستگیری جاعلان مجوز تردد بین ‎شهری معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از بازداشت جاعلان مجوزهای تردد بین شهری اطلاع داد.


سرهنگ نادر مرادی در گفتگو با ایسنا، دراین باره اظهار داشت: مدتی قبل و به دنبال اطلاع ماموران از جعل مجوزهای تردد بین شهری رسیدگی به مبحث در دستورکار قرار گرفته و ماموران در جریان تحقیقات خود متوجه شدند که گزارش واصله صحت داشته و دو نفر در محدوده میدان فاطمی مبادرت به جعل مجوز تردد بین شهری کرده اند.
وی با اشاره به اینکه مجوزهای لازم برای دستگیری این افراد از مقام قضایی دریافت شد، اظهار داشت: ماموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی با حضور در محل فعالیت این افراد، دو فرد جاعل را دستگیر و در بازرسی از محل مقادیری لوازم جعل مدرک را هم کشف و ضبط کردند.
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ ضمن اشاره به انتقال متهمان به مقر انتطامی و انجام بازجویی از آنان اظهار داشت: این افراد در اعترافات خود اقرار کردند که تابحال چندین فقره مجوز تردد بین شهری را جعل کرده و در ازای آن بین یک تا سه میلیون تومان دریافت کرده اند.
مرادی با اشاره به اینکه مجوزهای صادره توسط مبادی ذی صلاح، دارای شماره سریال مشخص هستند، اظهار داشت: امکان جعل مجوزهای تردد وجود ندارد و اگر شهروندان با چنین مواردی مواجه گشتند ضمن حفظ هوشیاری خود، مراتب را حتما به پلیس هم اطلاع دهند.
به نقل از ایشان، پرونده ای برای این افراد تشکیل شده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم و کشف دیگر جرائم احتمالی به دادسرا ارجاع شده اند.
منبع:

1399/12/28
18:36:56
0.0 / 5
516
تگهای خبر: امنیت , پلیس , شهروندان , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی