امدادرسانی به ۶۵۴ نفر در طرح ملی امدادونجات نوروزی هلال احمر

امدادرسانی به ۶۵۴ نفر در طرح ملی امدادونجات نوروزی هلال احمر ایمن رها: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 654 نفر در طول اجرای طرح ملی امداد و نجات نوروزی آگاهی داد.


مهدی ولی پور در گفت و گو با ایسنا، درتشریح اقدامات انجام شده از طرف امدادگران این جمعیت در طرح ملی امداد و نجات نوروزی اظهار داشت: این طرح از روز ۲۵ اسفندماه شروع شده و تا بامداد روز دوم فروردین ماه ۱۴۰۰ در مجموع ۵۴۰ ماموریت امدادی در آن انجام شده است.
وی با اعلان اینکه در مجموع این عملیات به ۶۵۴ نفر امدادرسانی شده است، اظهار داشت: ۳۲۳ نفر از این افراد به مراکز درمانی منتقل شده و مابقی خدمات امدادی را در محل دریافت کرده اند.
بگفته رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، در مجموع ۱۵۶۱ نفر متاثر از حوادث رخ داده بودند که به ۶۵۴ تن از آنان امدادرسانی شده است.
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلان اینکه در طول این مدت ۷۰ مورد عملیات نجات فنی در سوانح ترافیکی نیز انجام شده است، اظهار داشت: در طرح ملی امداد و نجات نوروزی ۱۲ هزار نجاتگر تخصصی در قالب ۱۵۵۳ تیم امدادی و با به کارگیری ۳۴۵۳ تجهیزات خودرویی و لجستیکی در ۱۲۰۵ پایگاه و مرکز برای خدمت رسانی به هموطنان فعال می باشند.
منبع:

1400/01/03
13:23:02
5.0 / 5
412
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی