اولویت های پلیس برای سال ۱۴۰۰

اولویت های پلیس برای سال ۱۴۰۰ به گزارش ایمن رها سخنگوی ناجا مهم ترین اولویت های نیروی انتظامی در سال ۱۴۰۰ را شرح داد.


سردار مهدی حاجیان در گفتگو با ایسنا، درباره چالش های ناجا در سال ۹۹ اظهار داشت: نمی توان نام چالش را بر مأموریت ها و اقدامات پلیس گذاشت چون که پلیس نهادی است که در همه بحران ها و برای همه شرایط آماده است. اما میتوان اظهار داشت که در سال ۹۹ مبحث کرونا بزرگترین بحرانی بود که ظرفیت و انرژی زیادی از مأموران پلیس گرفت.
وی افزود: پارسال از همان ابتدا تا آخر سال علاوه بر مأموریت های همیشگی پلیس، اقداماتی مانند منع تردد در بعضی جاده ها، ایجاد محدودیت و تذکر لسانی، اجرای مصوبات ستادملی مقابله با کرونا و... از جانب مأموران انجام شد و مجموع این اقدامات انرژی زیادی از پلیس گرفت.
به قول سخنگوی نیروی انتظامی، در این ایام صددرصد نیروهای پلیس در آماده باش در ارتباط با کرونا هم بوده و مأموریت های خویش را هم انجام دادند.
حاجیان در مورد اولویت های پلیس برای سال ۱۴۰۰ هم اظهار داشت: اولویت اول هوشمند سازی پلیس است و ما روندی را که برای هوشمندسازی در تمام بخش های پلیس شروع کرده بودیم، سال جاری هم با سرعت و توان بیشتری ادامه خواهیم داد.
وی افزود: "مشارکت پذیری پلیس با مردم" و "توسعه پلیس جامعه محور" هم دو اولویت دیگر ما هستند که به صورت جد در دستور کار قرار دارد و "توسعه دوایر مشاوره ومددکاری" و "توسعه هویت مدنی پلیس" هم از دیگر اولویت های نیروی انتطامی در سال ۱۴۰۰ است.
سخنگوی ناجا درباره اقدامات عملیاتی هم اظهارکرد: یکی از اقداماتی که در سال ۱۴۰۰ به شکل عملیاتی ادامه خواهد داشت، تداوم مبارزه قاطع با اراذل و اوباش و برهم زنندگان نظم و امنیت است. ان شاء الله با برنامه ریزی دقیق و با همکاری دیگر بخش ها هم در جهت تحقق شعار سال جاری تمام توان و تلاش خویش را به کار خواهیم بست.
منبع:

1400/01/13
15:45:54
5.0 / 5
713
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی