صابریان در گفت وگو با مهر:

اورژانس تهران به 3 هزار نیروی عملیاتی نیاز دارد

اورژانس تهران به 3 هزار نیروی عملیاتی نیاز دارد به گزارش ایمن رها رئیس اورژانس تهران اظهار داشت: هم اکنون اورژانس تهران 2500 نیروی عملیاتی دارد که طبق استاندارد باید با عنایت به حجم مأموریت ها 5500 نیرو داشته باشیم.پیمان صابریان در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه آیا در مجموعه اورژانس تهران کمبود نیرو داریم یا خیر؟ اظهار نمود: هم اکنون در اورژانس تهران ۲۵۰۰ نیروی عملیاتی داریم که اگر بخواهیم تعداد ماموریت ها و تماس ها را برمبنای استاندارد جهانی تقسیم نماییم، حدود ۵۵۰۰ نیروی عملیاتی نیاز داریم؛ یعنی نیمی از استاندارد جهانی را دارا هستیم.
رئیس اورژانس تهران افزود: باتوجه به کمبود نیرو و بودجه، کوشیدیم از نیروهای موجود بصورت شناور، استفاده و ساعات کاری شان را به نحوی تقسیم نماییم که در پیک ماموریت ها، نیروهای بیشتری داشته باشیم.
به گفته وی، اورژانس تهران هم به نیروی آقا و هم به نیروی خانم نیاز دارد.
وجود ۳ پایگاه اورژانس بانوان در تهران
وی در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه آیا پرسنل اورژانس بانوان در مجموعه اورژانس تهران مشغول به کار هستند یا خیر؟ اظهار داشت: ما در مجموعه اورژانس تهران سه پایگاه بانوان داریم که از سال ۹۷ آغاز به فعالیت کردند البته تعداد ماموریت های آنها کمتر بود و الان باتوجه به انتشار ویروس کرونا، تعداد ماموریت هایشان بیشتر شده است.
رئیس اورژانس تهران در پاسخ به سوال دیگری در خصوص اینکه آیا از نظر تجهیزات کمبودی دارید یا خیر؟ اظهار داشت: در مجموعه اورژانس تهران بیشتر با کمبود نیرو مواجه هستیم. اگر نیروی کافی داشته باشیم، به تعداد کافی آمبولانس و تجهیزات دیگر را هم خواهیم داشت.
صابریان در آخر با اشاره به چهارشنبه سوری سال ۱۳۹۹ اظهار داشت: خوشبختانه در این روز هیچ کدام از پرسنل اورژانس لطمه ندیدند اما یکی از آمبولانس های اورژانس گرفتار لطمه دیدگی شد که هم اکنون برای تعمیر در تعمیرگاه است.


منبع:

1400/01/18
11:53:21
5.0 / 5
493
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی