اولویت های پلیس ویژه در سال ۱۴۰۰

اولویت های پلیس ویژه در سال ۱۴۰۰ فرمانده یگان های ویژه ناجا آموزش را پایه و اساس ماموریت ها و کارهای یگان ویژه عنوان نمود و اظهار داشت: آموزش های نوین، حفظ و ارتقای آمادگی های جسمانی، عملیاتی و علمی- بصیرتی از اولویت های مهم پلیس ویژه در سال 1400 است که باید بطور جد دنبال شود و دراین زمینه ها از منابع علمی، نخبگان و ظرفیت های داخلی بهره برداری خواهیم کرد.به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا سردار حسن کرمی در جمع فرماندهان، معاونان و کارکنان یگان های ویژه ناجا اظهار نمود: فصل بهار فرصتی مناسب برای پرداختن به خود از گذشته تا آینده است و چه خوب که انسان با ارزیابی خود، گذشته را تجزیه و تحلیل کند تا برای آینده برنامه ریزی کند چونکه بهار فصل تغییر و تحول است و کمک به تولید و پشتیبانی از طرح ها و رفع موانع موجود، از اولویت های سال جدید است.

وی آموزش را پایه و اساس ماموریت ها و کارهای یگان ویژه عنوان نمود و اظهار داشت: آموزش های نوین، حفظ و ارتقای آمادگی های جسمانی، عملیاتی و علمی- بصیرتی از اولویت های مهم پلیس ویژه در سال ۱۴۰۰ است که باید بطور جد دنبال شود و دراین زمینه ها از منابع علمی، نخبگان و ظرفیت های داخلی بهره برداری خواهیم کرد.

فرمانده یگان های ویژه ناجا اشاره کرد: در سال جدید با اجرای طرح چهارده معصوم (ع)، ارتقای منزلت و معیشت کارکنان همچون اماکن رفاهی، منازل سازمانی، راه اندازی زیرساخت های پادگانی شامل آسایشگا ها و اماکن ورزشی در دستور کار قرار دارد.

کرمی با تاکید بر تمرکز در طرح پدافند غیر عامل اظهارکرد: پدافند غیر عامل نه فقط در عرصه نظامی بلکه در عرصه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی به کار می آید. یکی از راه های مطمئن مقابله با تهدیدات دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی توجه به دفاع غیر عامل در همه ابعاد است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا در آخر ضمن اشاره به اجرای مطلوب طرح معنوی سفیر شهید در یگان های سراسر کشور اشاره کرد: طرح سفیر شهید یکی از روش های موثر در ترویج فرهنگ جهاد و شهادت است. سفیر شهدا بودن، کار بسیار سنگین و مسئولیت بزرگی است که می توان آنرا از رزم و دفاع در مقابل دشمن، سخت تر دانست و باید تلاش نماییم پیروان حقیقی راه شهدای عزیز باشیم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس این جلسه بصورت ارتباط زنده تصویری با یگان های ویژه سراسر کشور انجام شد.
1400/01/19
23:06:38
5.0 / 5
746
تگهای خبر: آموزش , پلیس , تولید , ماموریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی